Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Pakiet kart z samochodami za 2500 SB


Astened

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam kupować tego pakietu, szansa na trafienie jakiegoś dobrego wozu jest dość mała, bardziej prawdopodobne, że wylosujesz jakiś słaby wóz za IGC (np. Mazda Speed 3) niż jakiś dobry.

W kilku osiągnięciach jako nagrody można dostać ten pakiet, więc i tak prędzej czy później go zdobędziesz.

Opublikowano

Nie polecam kupować tego pakietu, szansa na trafienie jakiegoś dobrego wozu jest dość mała, bardziej prawdopodobne, że wylosujesz jakiś słaby wóz za IGC (np. Mazda Speed 3) niż jakiś dobry.

W kilku osiągnięciach jako nagrody można dostać ten pakiet, więc i tak prędzej czy później go zdobędziesz.

Dziękuję za odp . a Np. za jakie osiągnięcie dostaje się ten pakiet ?

Opublikowano

Napisze ci, co dostałem z tych pakietów, sam zdecyduj, czy opłaca się ci kupować:

 

- Porshe 911 Carrera S klasa A

- Ford Crown Victoria, z światłami policyjnymi, klasa B

- Mazda RX-8 klasa B lub C

- Plymouth Road Runner, klasa B, ale jest to gówno na kółkach, które sprzedałem

- Audi A1 Clubsport Quatro, klasa B, teraz dostępne za darmo z kodu

 

Ogólnie wydałem na te pakiety 12 500 SB, nie opłacało mi się:

 

- Mazda dostępna za kredyty

- Plymouthem nie dało się jeździć, sprzedałem

- Audi teraz dostępne za darmo

 

Jedynie Porshe dobre autko, a Fordzika zostawiłem w kolekcji, w końcu unikalne autko (Jednak niestety to stara wersja, bardziej ucieszył bym się z nowego Police Interceptora).

 

Resumując straciłem na tych pakietach, jednak po prostu mogłem nie mieć szczęścia.

Opublikowano

Nie opłaca się.

Kilka miesięcy temu był kod na takowy pakiet.

Korzystając z okazji testowałem sobie co można dostać, losowałem na 23 kontach a z porządnych aut dostałem tylko:

- McLaren mp4

- Ford Police Interceptor

- Renault Megane Police edition

Reszta syf, większość dostępne za IGC.

Więc wybór należy do Ciebie ;)

Ja polecałbym poczekać do porządnej wyprzedaży i ewentualnie dorzucić trochę boost.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Również nie udało mi się z tego wylosować nic dobrego.

Najlepsze auto z pakietu jakie dostałem to Porsche 959 w wersji Year 2

Reszta to auta, które były często dostępne za IGC i Mitsubishi Eclipse GST (nie Elite)

 

Za 2,500 nie warto, lepiej jeżeli już byś miał ochotę, poczekać na promocję.

Były już po 1750 a nawet za pół ceny te pakiety.

 

Zdecydowanie bardziej opłaca się zainwestować SB na jakiejś wyprzedaży :)

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Odradzam ! Ja wygrałem tylko z tych pakietów 2x sciroco zak edition, viper strio, Lexus IS300 Treasure Edition (to mnie tylko zadowoliło).

50zł w błotko 8S

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja polecam , kiedyś kupiłem 3 pakiety pod rząd z czego wypadły mi 2 dość rzadkie wozy i wersja moloch Chryslera :P

Dzisiaj z osiągnięcia (3000p) wylosowało mi niebieski moloch Forda Raptora ;D

22fu7of2onif.png
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...