Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Od czego zależy przyznawanie pkt ?


iZiggy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! Od czego zależy przyznawanie lp ? Wydawało mi sie, ze od winów i lose'ów a tu nie, mam 41 win, 39 lose ( TEAMY ... ) i przyznaje mi około 10, a odejmuje 20 ... Wcześniej miałem różnice 10 ( 34 : 24 ) i podobnie było..

Opublikowano

mmr sie nie da sprawdzić. za lose odejmuje ci mmr a za win dodaje, jak będziesz wygrywał cały czas, to zauważysz zmianę - będzie dodawać Ci co raz więcej LP.

Opublikowano

ja mam tak że np. dostawałem w silv v po 10-13 i zabierało mi po 20, wygrałem 7 gier pod rząd i teraz dostaje po 15-20 a zabiera po 10-13 ;)

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

A mmr to jest kille dedy i assysty ?

Nie. MMR to ukryte elo, a kille/deady/asysty nie mają na MMR żadnego wpływu.

 

@topic

Zależy od twojego MMR oraz od MMR poszczególnych osób z obu drużyn względem twojego. Dodatkowo w 1 dywizji każdej ligi możesz dostawać tych punktów mniej, ze względu na zbliżanie się do wyższej pełnej ligi.

Opublikowano

Witam ! Od czego zależy przyznawanie lp ? Wydawało mi sie, ze od winów i lose'ów a tu nie, mam 41 win, 39 lose ( TEAMY ... ) i przyznaje mi około 10, a odejmuje 20 ... Wcześniej miałem różnice 10 ( 34 : 24 ) i podobnie było..

tak na stówe dzajdz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...