Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] ile wyciągnę na tym sprzęcie i na jakich ustawieniach ?


Rocketeer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co w temacie . Chcę grać w rozdzielczości 1024x1280 . Taki sprzęt niedługo chcę złożyć : http://www.morele.net/inventory/info/kl2yci/ . Ile wyciągnę fps na tym sprzęcie w rozdzialce 1024x1280 ? Jakie ustawienia na otwarte mapy np. caspian border, żeby FPS nie zeszły poniżej 40 ?

High/ultra w FHD +50fpsów.

Opublikowano

Spokojnie ci pójdzie ultra ja mam c2d 2.4ghz 3gb ram i 9800gt i chodzi na średnie/wysokie w 1280x1024

Opublikowano

Na 1280x1024 100% Ultra i 80-140 klatek :)

 

Nie masz lepszego monitora ? Czy lubisz tą rozdzielczość ?

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

mam identyczna kartę graficzną z I-5 3470 3.2 ghz x4 to na ultra na np. caspian border mam od 50 do 130 fps

Opublikowano

Spokojnie ci pójdzie ultra ja mam c2d 2.4ghz 3gb ram i 9800gt i chodzi na średnie/wysokie w 1280x1024

Ty chyba żartujesz ? Ta grafika ma problem ze średnimi, chyba że jest to podwójna +oc i cud Jezusa...

Opublikowano

Na 1280x1024 100% Ultra i 80-140 klatek :)

 

Nie masz lepszego monitora ? Czy lubisz tą rozdzielczość ?

najpierw kupuje ten sprzet, potem zamierzam kupic lepszy monitor ;p. Od 1280x1024 ladnie gra wyglada ;) , a mi zalezy by byla dobra grafa + dobre fps

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...