Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Nie wiem jak to nazwac


Szczucin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześc , otuż mam pytanie tak mnie to dreczy ze az musialem napisac , bo jak wiecie prawie wszyscy pod koniec sezonu beda rozdawane nagrody np, mam silver i dostane jakas ramke . I teraz takie pytanie czy jak bym zalozyl team 3 vs 3 i bym wbil tam zloto V a normalnie mam silver to jest szansa ze dostane skina , majac zloto V w druzynowych grach 3 vs 3 ?

Opublikowano

Cześc , otuż mam pytanie tak mnie to dreczy ze az musialem napisac , bo jak wiecie prawie wszyscy pod koniec sezonu beda rozdawane nagrody np, mam silver i dostane jakas ramke . I teraz takie pytanie czy jak bym zalozyl team 3 vs 3 i bym wbil tam zloto V a normalnie mam silver to jest szansa ze dostane skina , majac zloto V w druzynowych grach 3 vs 3 ?

 

Jeżeli rozegrasz 5 pierwszych gier i 30% gier teamu to tak

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!
Opublikowano

Cześc , otuż mam pytanie tak mnie to dreczy ze az musialem napisac , bo jak wiecie prawie wszyscy pod koniec sezonu beda rozdawane nagrody np, mam silver i dostane jakas ramke . I teraz takie pytanie czy jak bym zalozyl team 3 vs 3 i bym wbil tam zloto V a normalnie mam silver to jest szansa ze dostane skina , majac zloto V w druzynowych grach 3 vs 3 ?

Dostaniesz ma na stronie riota poczytaj sobie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...