Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][DISS]Mike vs. Wery Fany


Mike

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1357920162-U286162.png

 

 

Wyzywający: Mike

Wyzwany: Wery Fany

Wstawienie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka:[/bfreestyle xD

Notatka: 1x16 , zaczynasz

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

Witaj speudo raperze, nie umiesz napisac nic konkretnego na papierze.

Myslisz ze jak cos nagrasz z dobry bitem bedziesz wygrany ? Sorry ale ze mna na starcie jestes przegrany.

Twoje pokolenie nie zalicza sie do kultury hip-hopu, zablysnij jako gwiazdka muzyki popu.

Fajne jest twoje zycie jako bycie hejterem ? Tutaj wymiekasz jestes totalnym zerem.

Chce ze slawy cie ograbic, ale nie... Sluchajac ciebie mam ochote sie zabic.

Moje uszy krwawia, gdy slysze twe kawałki, Prosze podpal mnie.. Masz tu zapalki.

Wkrotce dopadnie cie moja zemsta faraona, zobaczcie jak moj przeciwnik juz kona.

Nie moze sie podniesc po moim skromnym dissie, coz poradzic jego tworczosc poprostu ssie.

Ale wracajac do ciebie jebany cwelu, zniknij mi z radaru, z mojego celu.

Zniszcze cie za kazdym razem przypdurowana laleczko/ wsadze cie w sloik i zamkne wieczko

Teraz gryzac palce i myslac co ja zrobie, rusz dupe i napisz cos jebany nie robie.

Boi sie i robic pod siebie w gacie, ale coz. Tak masz codziennie na chacie.

Dzien w dzien cie ludzie w czerni odwiedzaja, pieniadze od ciebie wymuszaja.

Jestem poprostu kurwa, wiec jade po tobie rowno.

Odwalilem tutaj kawal dobrej roboty, napisz cos... Moze wyrobisz sie z pisaniem do nastepnej soboty.

Powodzenia stepiony chuju, tylko nie poplacz sie czytajac to z bolu....

 

Yo!

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...