Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Osob ktore potrafia tworzyc gry internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam..

 

Chcailbym zrobic wlasna gre internetowa .. ( sportowa jakas ..mam osoby chetne do pomocy )

 

szukam osob ktore potrafia tworzyc gry internetowe..np typu www.footballteam.pl lub www.footballgame.pl

 

Mam duzo pomyslow..troche sie znam na pisaniu strony..lub przerabianiu..

 

 

Szukam osoby ktora dobrze na tym zna i potrafi takie cos zrobic ;) mam grafika ktory moze tez wykonac jakies tlo..lub cos takiego :D

 

 

chcetne osoby zapraszam do pisania na PW lub gg 46010466 .!

 

 

GG 46010466

 

 

sTEam - Facebook

Opublikowano

Szukasz osób...chciał byś zrobić...grafik który wykona 'jakieś' tło....

 

 

A konkrety? płacisz coś? stawka godzinowa lub umowa o dzieło?

Bo wiesz....osoby, których szukasz nie potrzebują ciebie do zrobienia gry ;)

pasek_4oo_6o.jpg

Aktualny poziom zła: 75 punktów ostrzeżeń.
Achievements:
  • 22 zajebiste posty oznaczone czerwonym kółeczkiem
  • 1 urażony modek - dwa razy! (Istny Diabeł)
  • 4365 userów forum, którym powiedziałem smutną prawdę
Opublikowano

Szukam wspolwlasciciela..:) ktory potrafi i chce takie cos zrobic...przeciez nawet jak zrobi to sam nie ogarne takiej storny;) musi ktos mi pomoc.. :)

GG 46010466

 

 

sTEam - Facebook

Opublikowano

Widze widze ;)..szukuje sie fajna gra..ale ja mowie..ze troche sie na tym znam ;)..ii samemu to strone bym z kilka tygodni robil :D

GG 46010466

 

 

sTEam - Facebook

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@up Racja, dziś wszystko trzeba za $$...

Programista gdy napisze dobrą grę to Graficy sami się znajdą. Potem można się w Premke pobawić i mooże jest szansa pare % że projekt wypali.

Opublikowano

Spójrz na @frozenShade lub na mnie. Robimy 10x większy projekt od tego, który ty zamierzasz i jakoś sami dajemy radę. (nie licząc grafiki)

 

 

 

// Tak czysto z ciekawości: dlaczego masz inne gg pod profilem, a inne w sygnaturce?

Foxbond wkońcu mówisz jakoś normalnie bez hejtu :-) Brawwoo ;)

 

@Topic

 

Pisanie OOP czy jak zwykle kupą (struktura). Jakiś autorki framework czy pseudo class'y. Na czym gra ma polegać (Ruch po mapie czy klikanka) ? Czekam na odpowiedź

hcq0.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...