Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2pl intalacja wraz z odpaleniem bicia z bezpiecznej strefy metin2mod.tk


Mentaldd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem nie działa u mnie bicie bezpiecznej strefie napisalibyście mi jak krok po kroku to zainstalować mam ten plik w kompie i co dalej dodam windows 7 i czy bd dzialal z kamermodem?

Opublikowano

1. Zainstaluj kamermoda

2. Wypakuj zawartość folderu Pack w archiwum do folderu Pack w kamermodzie

3. Podmień

 

To nie jest skomplikowane na prawdę :)

linki poza mpc

Opublikowano

podmien?

No wypakuj po prostu zawartość z folderu pack w archiwum do folderu pack w cliencie i wyskoczy ci komunikat czy chcesz zamienić istniejące pliki na nowe, klikasz "tak" i po sprawie.

Trollujesz, czy poważnie masz taki problem -.-?

linki poza mpc

Opublikowano

tak tez zrobiłem i jak go odpalić ?

No włączasz po prostu grę i już możesz bić w bezpiecznych strefach :)

linki poza mpc

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

U mnie jest z tym problem nie wiem o co chodzi może wy coś wiecie jak to naprawić 
(zamieniłem pliki i loguje się na modzie   wybieram postać i dostaje kopa .... wywala mi gre  (zamyka )    piszcie  jak odkryliście w czym tkwi problem  posiadam windowsa 7  czekam na pomoc w tej sprawie  i prepraszam że podpinam się do tematu .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...