Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] Pixel-Craft [DEDYK][MODY][100 SLOTÓW][Gildie][Launcher][Nowe rudy i setki nowych itemów...][Napisz jakie byś chciał(a) mody na serwerze!]


Serip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png


Znudziły Cię wszystkie serwery bez przyszłości ?
Masz dosyć czystego minecrafta ?
Trafiłeś doskonale. Tutaj dostajesz gwarancję, że nie będziesz się nudzić.
Serwer jest w pełni dedykowany i ma odwzorować w pełni typowy serwer survival z wojnami gildii.
Niemożliwe będzie również używanie bugów itp. Hackowanie będzie najczęściej karane banem permanentnym.
Wszelkie inne nie przestrzeganie regulaminu będzie również karane ale banem czasowym, kickiem oraz warnem.
Serwer postawiony jest na dedyku, co pozwala cieszyć się grą 24/7. Na początek udostępnimy wam 100 slotów,
lecz gdy będzie trzeba możemy zwiększyć ich ilość, a to wszystko przy 100% komforcie gry i braku jakichkolwiek lagów.
Posiadamy doświadczoną administrację, która zawsze poda Ci pomocną dłoń.
Na serwerze są zablokowane bugi/cheaty tak więc masz pewność, że gra będzie równa.


Dlaczego wartu u nas zagrać?

Ponieważ dajemy możliwość wykreowania świata według ich własnych upodobań.
Serwer jest nowy, więc masz szanse zapisać się w jego historii i stworzyć niepowtarzalny klimat wraz z administracją i naszymi graczami.
Stań się częścią naszej społeczności i zdobywaj nowe znajomości oraz przeżyj niesamowitą przygodę.


Na czym polega gra na serwerze?

Jest to serwer Survival + wojny gildii. Tworzysz gildię , starasz się przetrwać , zostać najlepszym graczem na serwerze , i mieć twierdzę
nie do podbicia. Możesz stworzyć sam gildię , lub dołączyć do istniejącej. Lecz uważaj , u nas creepery oraz TnT eksplodują , co utrudnia grę na serwerze
ale dzięki temu jest jeszcze zabawniej !


Jak stworzyć gildię?

Pierwsze co to powinniśmy zabrać wymagane przedmioty, a następnie założyć gildię, bądź dołączyć do już istniejącej
Następnie możecie nadać opis waszej frakcji(/opis <treść>).

Wszystkie informacje jak stworzyć gildie, dołączyć itp. pod komendą /pomoc


Co zobaczymy na serwerze?


1) Anty x-rey'a - chyba każdy wie :)
2) Ochrona dla nowych garczy (przez godzinę nie możesz atakowć nikogo i być atakowanym)
3) Anti Relog - Jeżli wylogujesz się podczas walki zostajesz ukarany banem i tracisz swoje itemki.


Informacje dodatkowe:

Miłe eventy z nagrodami.
Brak pluginu LWC.
Im więcej graczy tym większa zabawa.
Większość spolszczonych pluginów.
Wszystkie poprawki / bugi są naprawiane do 24h po wykryciu.
Możliwość zobaczenia craftingu przedmiotu pod klawiszem "G".
Mamy Kilka nowych pluginów pozwalających na ciekawe zabawy.
Twoim zadaniem jest być najlepszym (samemu lub frakcyjnie).
Posiadamy autorski launcher, który pobierze, zainstaluje mody i uruchomi gre.
Tworzymy serwer mający stać się jednym z lepszych w Polsce!

Autorski plugin na gildie !
Własny system punktów.


Co różni nas od innych serwerów?


Ogarniętą administracja,

autorskie pluginy,
launcher itd.

Otwarcie - czas nieokreślony

Dlaczego? Chcemy wszystko dopracować, a nie robić codziennie nową edycje serwera.

Mamy zamiar stworzyć serwer, który będzie inny niż wszystkie serwery z modami.

Mamy doświadczoną administracje i techników :)

2013-09-15_13.31.00.png

2013-09-15_13.30.43.png2013-09-15_10.41.04.png

2013-09-15_13.28.48.png

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Dostaniemy listę modów ? Chciałbym wiedzieć na czym będę grać ;D

 

 

W tej chwili nie mogę podać listy modów, bo jeszcze nie jest ona zrobiona do końca :)

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Co do dodania modów polecam mod Divine RPG, Mutant Creatures i Mo'creatures. nwm czy te mody będą kompatybilne ale to są jedne z lepszych modów na serwer tego typu :). Można też spróbować BiblioCraft ale oczywiście wszystko zależy od współgrania modów ze sobą. Pozdro !

P.S. Serip jeśli serwer wystartuje zobaczysz mnie na pewno na starcie, przyrzekam ;D.

DAJ LIKE DLA MURZYNA :3

mca.png

Opublikowano

divine rpg bardzo laguje co prawda fajny mod ale go nie polecam.

 

Nie wiem czy nie będzie za łatwo z taką modyfikacją dlatego ja sam jej nie polecam.

 

//Właśnie pracuje nad launcherem, a jutro dodam może ss z serwera i pokaże kilka rzeczy :)

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Będę na pewno ,a co do modów to ThaumCraft 3

 

Raczej wole nie dodawać tego typu modyfikacji :)

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

survival na modach coś dla mnie ^^

 

Dodatkowo jest plugin na gildie :)

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Także proponuję BALKONS WEAPON MOD !

Już 2 głosy kto za !

Jest to bardzo super urozmajcenie gry, aczkolwiek mamy do wyboru 2 bronie palne, jedną super kuszę, itp, oraz laski dynamitu czy też cannon ball czyli armatka ( Administracja może usunąc dynamit bądź armatke w celu zabespieczenia spawnu ).

Naprawde to polecam !

I z chęcią zagram oraz mogę pomóc w budowie serwera czy tez grafice lub tworzeniu strony internetowej.

Lex .

 

Proszę o odpisanie od administracji lub osób opatujących tworzenie serwera i koordynacje modami.

 

+ Mod na Onyx, adamantium, mythyril itp..

zu439g.jpg

Opublikowano

Także proponuję BALKONS WEAPON MOD !

Już 2 głosy kto za !

Jest to bardzo super urozmajcenie gry, aczkolwiek mamy do wyboru 2 bronie palne, jedną super kuszę, itp, oraz laski dynamitu czy też cannon ball czyli armatka ( Administracja może usunąc dynamit bądź armatke w celu zabespieczenia spawnu ).

Naprawde to polecam !

I z chęcią zagram oraz mogę pomóc w budowie serwera czy tez grafice lub tworzeniu strony internetowej.

Lex .

 

Proszę o odpisanie od administracji lub osób opatujących tworzenie serwera i koordynacje modami.

 

+ Mod na Onyx, adamantium, mythyril itp..

 

Witam :) Jeżeli masz zdolności graficzne to zapraszam na pw lub gg :)

Przyda się jeszcze osoba do budowany, a co do modyfikacji to miałem zamiar to dodać :D

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Spoko odpiszę

I proszę aby nie było konfliktów z wyskakiwaniem takiego okienka gdzie pisze :

This application requires a newer version of the Java runtime. Please download and install the latest Java runtime from java.com. Then restart the application

(BUTTON) | Instal now |

Czyli radzę zrobić docelowy w %appdata% .pixelcraft

zu439g.jpg

Opublikowano

Spoko odpiszę

I proszę aby nie było konfliktów z wyskakiwaniem takiego okienka gdzie pisze :

This application requires a newer version of the Java runtime. Please download and install the latest Java runtime from java.com. Then restart the application

(BUTTON) | Instal now |

Czyli radzę zrobić docelowy w %appdata% .pixelcraft

Ok. Zrobię to :)

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

 

Proponuje dodac metalurgy,bo dobre bronie z balkons moda moga zabijac na hita diaxowego

 

 

Bronie z balkon weapons nie zabijają na hita.

 

Opublikowano

   

 

Bronie z balkon weapons nie zabijają na hita.

 

Popieram. No chyba, że masz jedno serduszko :D

Ale dodam chyba inne modyfikacje, coś innego, bo sporo serwerów tego używa/używało.

Na początek odpalę serwer na gotowych modach, a potem może zacznę coś sam robić :)

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

kiedy start

Myślałem nad dniem jutrzejszym, ale raczej nie uda mi się ukończyć wszystkiego.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...