Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zrobic By miec minecrafta 13w36a/b Na Non Premium


Kamil_PL_98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem Ze już są lauchery np mc zyczu i jest tam ta wersja ale tym sposobem da rade zanim wyjdzie na laucherach

 

1.Rejestrujemy się na Minecraft.net normalne konto.

2.Pobieramy Laucher Minecrafta Premium I wpisujemy te dane z rejestracji loguje nas i wybieramy tego snapshota ktorego chcemy ale mamy tam wersje demo na jakiś tam czas chyba 120minut czy coś w tym stylu jak się pobierze wychodzimy.

3.Pobieramy http://www.minecraftforum.net/topic/939149-launcher-magic-launcher-117-mods-options-profiles-news/ z tej strony magic lauchera i wybieramy byle jaki nick i byle jakie hasło wchodzimy w opcje tam wybieramy minecrafta np 13w36a potem tam się logujemy wyskoczy błąd i dajemy żeby odtworzyło w trybie offline mamy tą wersje.

 

Potem dodam ss itp. robilem to na szybko

Opublikowano

Ale to jest odrazu jak wyjdzie ta wersja a tak to musisz z dzien dwa czekac a to zajmie z 15 minut



a to jest na przyszlosc jak wyjdzie nowy snapshot



ale Np w laucherze zycza jest tylko 13w36a a tutaj mozesz miec 13w36b

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...