Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Przeniesienie z West na Nordic


NoThisTime

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mam pytanie , a mianowicie czy jak się przeniosę z west na nordic ile spadne w dół jeżeli przegram tą 1 grę po przeniesieniu albo ile dobic rankedow czy dywizje zeby być ciągle w goldzie .

Mój lolking :

 

http://www.lolking.net/summoner/euw/28646832#profile
 

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz tak bardzo dokładną .

emo2kopials4.png

 

"Masz prawo wyboru miejsca, w którym będziesz robił, co Ci każą."

Opublikowano

Spadniesz nawet o 2/3 dywizje masz takie ujemne w/l jak skur**** ( Jak przegrasz / wygrasz ) spodziewaj sie silver 3/4

18706.png

12012395664c93b46ec7f29.jpg

Jeśli pomogłem, daj "+" ;D

Opublikowano

Słyszałem że po przenosinach dywizja spada o 3 czyli np. Jesteś brąz 1 to na eascie będziesz brąz 3 ALE nie jest to potwierdzone info bo usłyszałem to od znajomego

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

Szkoda :( na nordic wszyscy koledzy nudzi mnie już granie alone

emo2kopials4.png

 

"Masz prawo wyboru miejsca, w którym będziesz robił, co Ci każą."

Opublikowano

Napisz do support'u powinni Ci pomóc w końcu po to są

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

Siemka mam pytanie , a mianowicie czy jak się przeniosę z west na nordic ile spadne w dół jeżeli przegram tą 1 grę po przeniesieniu albo ile dobic rankedow czy dywizje zeby być ciągle w goldzie .

Mój lolking :

 

http://www.lolking.net/summoner/euw/28646832#profile
 

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz tak bardzo dokładną .

Mozna jak sie rejestrujesz przed sezonami a teraz nie mozna zje..... bali to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...