Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak pozbyć się spadków FPS po ostatnim patchu


Wizz.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Jak większość osób na forum zauważyła - po ostatnim patchu niektóre osoby mają problemy, ponieważ ich FPS'y spadają.
Dzieje się tak, ponieważ patch zawierał poprawę jakości postaci na słabszych detalach graficznych.

Dziś pokażę Wam jak się ich pozbyć tym samym powracając do dawniejszego wyglądu postaci.

1. Wchodzimy do folderu z grą League of Legends.
2. Następnie przechodzimy do kolejnego folderu "Config"
3. Otwieramy plik 'game.cfg' za pomocą notatnika.
4. Zjeżdżamy na sam dół i dopisujemy tam:

[unitRenderStyle]
Inking=0

5. Następnie zapisujemy zmiany i cieszymy się z większej ilości FPS.
Jak już wspomniałem powróci nam stara jakość wyglądu naszego championa.

WERSJA SCREEN-SHOOTOWA!
iXWyRhM.png

Pozdrawiam, Wizz.



siema.

Opublikowano

Musisz mieć w folderze Config, który znajduje się w folderze z LoL'em.
Otworzyć config.cfg za pomocą notatnika i na końcu dopisać to co napisałem.

siema.

Opublikowano

Cześć. Jak większość osób na forum zauważyła - po ostatnim patchu niektóre osoby mają problemy, ponieważ ich FPS'y spadają.

Dzieje się tak, ponieważ patch zawierał poprawę jakości postaci na słabszych detalach graficznych.

Dziś pokażę Wam jak się ich pozbyć tym samym powracając do dawniejszego wyglądu postaci.

 

1. Wchodzimy do folderu z grą League of Legends.

2. Następnie przechodzimy do kolejnego folderu "Config"

3. Otwieramy plik 'config.cfg' za pomocą notatnika.

4. Zjeżdżamy na sam dół i dopisujemy tam:

 

[unitRenderStyle]
Inking=0

 

5. Następnie zapisujemy zmiany i cieszymy się z większej ilości FPS.

Jak już wspomniałem powróci nam stara jakość wyglądu naszego championa.

 

WERSJA SCREEN-SHOOTOWA!

iXWyRhM.png

 

Pozdrawiam, Wizz.

 

 

 

yyy ja mam tak że po tym Recommend Page to mam jeszcze jakieś rzeczeczy... to przejść jeszcze bardziej na dół i wkleić to ? czy pod tym Recommend Page wkleić ?

DAJE LIKE ZA POMOC ! A TY ?

 

Opublikowano

Niektórzy mają tam jeszcze więcej rzeczy, ja mam mniej xD

Przejdź na sam dół i wklej.

siema.

Opublikowano

A czy to ważne skąd jest info? lol
Nie jest to żaden plagiat, otóż sens zaczerpnąłem z how2win, ale wykonanie jest moje, więc nie wiem po co ten ból dupy ;x

siema.

Opublikowano

Nie mam nic takiego w tym pliku :) Więc sposób nie działa :(

Ale czego nie masz w tym pliku ? przecież to [unitRenderStyle] Inking=0 musisz dopiero wkleić ! :)

DAJE LIKE ZA POMOC ! A TY ?

 

Opublikowano

Niestety nie działa :<

Działa, działa. Może masz już starego kompa i Ci to nie pomaga, jednakże przywraca to starą jakość postaci.

siema.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...