Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Irelia, Lissandra, Elise czy może Aatrox ?


Xizt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko mam dylemat kogo teraz kupić bardzo lubie grac na topie lecz gdy wbijam to każdy pisze top top itd.. Ostatnio też zacząłem grać mida i jungle i niewiem kogo kupić. Kto ma lepszy dmg ? Kto lepszy w late / early ? Proszę o podpowiedzi :DD

Opublikowano

elise rozpier**** wszystko na topie midzie i jungli jest bardzo dobra na tanków ponieważ ma skile które dają % od hp przeciwnika

elise jest jak kassadin wystarczy jej 100 ap i niszczy na combo

polecam ją naprawdę mocny champion

aatroxa bardzo łatwo skontrować jeden stun i go nie ma natomiast elise można kombinować ma stuna(kokon) oraz gdy zawiśniesz w górze a jestes blisko minionów z jungli lub nawet enemy minionów zawsze można do nich przeskoczyć

sorry za błędy pisane na szybko

Opublikowano

Polecam eliske mocne combo % dmg itp Aatroxa mam i nie jest to zadna op postac i dostanie stuna i go nie ma :-( I to jest wielka szkoda bo bym se nim pogral

Jak pomogłem licze na Lajka!!!
Opublikowano

Kupuje Elise.

A można prosić o jakieś masterki oraz build żeby nie zakładać nowego tematu ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...