Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Fifa 14 oraz Klawiatura czy pad?


l0nl3y

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Jako iż będę dopiero zaczynał gre w fife mam zamiar kupić fife 14 i na origin są 2 edycja zwykła i Ultimate Cena 10zł więcej więc to dużo nie jest lecz wyczytałem że w ultimate dostaje 24paczki kart a nie 4 więc 20paczek więcej no niby okej lecz co to są za paczki ? czy te paczki mozna normalnie kupić w grze ? jakieś opinie od was chętnie przeczytam.

 

Kolejne pytanie moje brzmi pad czy klawiatura ?

 

Jestem zwolennikiem klawiatury lecz czy na padzie rzeczywiście się o wiele lepiej gra ? czy to tylko mit ?

 

też chętnie poczytam wasze wypowiedzi;)

 

z Góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam!

Opublikowano

1. To zwykłe paczki po 5k, których nikt nie kupuje. Większość graczy kupuje te po 7,5k w sklepie.

2. Oczywiście, że na padzie. Na klawiaturze nie da się jednocześnie biegać i używać 3-5 * sztuczek.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Czyli te paczki ultimate to jedna wielka lipa ?:)

 

co do pada myslałem nad padem od xboxa lecz nie pasuje on do kompa więc jakiego pada polecacie to kupie cos nowego;)

Opublikowano

Kupuje fifa points i za te fifa points moge kupować tylko paczki tak ?:)

 

jakieś lepsze paczki niz są normalnie dostepne w grze ? ile taka paczka kosztuje jedna tych fifa pointsów

 

oraz mniej wiecej ile zł = ile fifa pointsów przelewem

Opublikowano

ma inne wejscie takie jak do xboxa :P

 

a powiedz mi mozna w fifie cos kupować za PLN ? jakies lepsze karty czy cos ?

 

Nie, posiada wejście USB i działa na komputerze.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

a powiedz mi pad od xboxa bedzie najlepszy ?

 

a moze jakis inny ? bo widzialem sporo różnych :)

 

Te od xbox-a podobno są najlepsze. Sam mam takiego i nie narzekam.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...