Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

/=\ > MC Games < /=\ [.Z.] [.1000 SLOTÓW.] [.POLISH HYPIXEL.] [.MINIGAMES.] [.BLITZ SG.] [.HIDE'N'SEEK.] [.32GB RAM.] [.PANEL GRACZA.]


.Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpg

dhqriy.jpg

> :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: <
Czy marzyłeś kiedyś o zagraniu na sławnym serwerze Hypixel?
Niestety z różnych przyczyn np. brak konta premium Minecraft nie masz możliwości?
Teraz to nie problem!

MC Games oferuje jeszcze wyższy poziom rozgrywki, unikalne nowości,

doświadczoną administrację, autorskie areny, oraz zaawansowane wtyczki.

> :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: <

NLcd.png

> :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: <

Serwer MC Games jest pierwszym tak zaawansowanym

serwerem MiniGames/4Fun w Polsce.

Oferujemy coś, czego nie zobaczysz nigdzie indziej!

Mamy styczność z serwerami już od ponad 2 lat...

> :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: <

< :: > ADRES IP : Wkrótce... :-)

< :: > SLOTY : 1000
< :: > PAMIĘĆ RAM : 32GB

< :: > AUTORYZACJA : no-Premium
< :: > WERSJA : 1.6.2

> :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: <

SQcd.png

Na serwerze rozgrywka jest niezwykle urozmaicona,

każdy bez wyjątków znajdzie coś dla siebie!

Wszystkie areny są zbudowane przez nas z dbałością

o najmniejsze szczegóły!

> :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: <

zScd.png

> :::::: Blitz SurvivalGames :::::: <

Jako jeden z nielicznych serwerów w Europie posiadamy oryginalny

plugin Blitz SG, znany z choćby serwera Hypixel!

Zwykłe SG dla nas to przeżytek, wkraczamy w erę Blitz!
Wybierz klasę dla siebie i bądź najlepszy...

> :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: <

JScd.png

> :::::: The Walls :::::: <

Tylko u nas znajdziesz tak dopracowany system

gier The Walls!
Mnóstwo ciekawych aren, urozmaicone klasy, pełna automatyka!

Stocz prawdziwą wojnę po opadnięciu ścian!

> :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: <

LScd.png

> :::::: QuakeCraft :::::: <

Nudzi Cię zwykła walka na miecze?

Chcesz się dobrze zabawić ze znajomymi w unikalny sposób?
Dla Ciebie przeznaczony jest QuakeCraft!

Wojna z innymi graczami za pomocą "pistoletów"!

> :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: <

QScd.png

> :::::: Hide'N'Seek :::::: <

Zagraj w grę, która kilka tygodni temu przeżyła prawdziwe "boom"!

Jako jedni z nielicznych posiadamy tak

dopracowany system gry w "chowanego".

Sprawdź koniecznie i baw się ze znajomymi!

> :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: <

TScd.png

Prowadzisz popularny kanał na YouTube?
A może masz popularną stronę o Minecrafcie?
Napisz do nas i zostań naszym partnerem!

na3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpgna3cca.jpg

Masz jakieś pytanie, lub propozycję?

Pisz śmiało, zapewniam, że nie gryziemy! ;)

Grafika wykonana przez: .Risen.

Wszystkie prawa zastrzeżone...

Opublikowano

Czekam na adres IP na pewno zagram ! :)

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Czekam na adres IP na pewno zagram ! :)

Pewnie zaraz pojawią się pytania "Kiedy podamy IP" tak więc uprzedzam pytanie: Dokładna data nie jest znana.

Gotowe jest dopiero jakieś 40% serwera, na pewno do miesiąca maksymalnie wypuścimy jakieś otwarte beta testy, start nie wcześniej niż połowa października.

Nie możemy popełnić żadnego błędu, do napisania jest cała strona, połączenie jej z AuthMe, kilka pluginów, oraz jeszcze kilka aren. Lobby już mamy gotowe i jak dla mnie jest epickie. ;)

Chcecie screena? :D

 

Pozdrawiamy.

Opublikowano

Zapowiedz swietna ladnie sie prezetuje :) Wbije z checia :)

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Nie jest to 1 serwer MiniGames jest pełno takich Polskich.. powiem tak serwer może być ciekawy ale 0 nowości to mnie trochę irytuje po co kraść pomysły od hypixela zróbcie coś nowego np: survival games z brońmi palnymi bo ciągle to samo to nudno nie chce nic złego mówić o serwerze ale kolejny plagiat wymyslcie własny pomysł jak hypixel lub bf3.iq.pl

Opublikowano

Prezentacja jest bardzo zachęcająca do gry. A zarówno tryb gry tym bardziej, że mało jest serwerów trybu MiniGames co do osoby powyżej Nie zgadzam się jest to 1 serwer MiniGames "dopracowany" w szczegóły jak i zarówno innego typu rzeczy. Z Wielką chęcią wejdę Mam nadzieje, że będą do kupienia rzeczy tak jak na HiveMC

x



Opublikowano

@Qwant: Nie jest to pierwszy serwer, ale wszystkie poprzednie miały po 20 slotów i były postawione na jednym serwerze z 1GB RAM'u, a to nie jest serwer...

U nas każda gra jest postawiona na osobnym serwerze, wszystko połączone przez BungeeCord. ;-)

 

Dzisiaj też wpadłem na mam nadzieję fajny pomysł. Może dodamy też Kalambury znane z filmiku skkf'a? :)
Jak ktoś nie wie o co chodzi łapcie:

Opublikowano

Czyżby Avertys zrezygnował, jak usłyszał co się z serwerem będzie działo? powiem Ci tak, gdyby GuildCraft nie był z Murasem i Sadeją też by leżał 1 dnia. Ale z racji, że lubie Murasa i Sadeję nic nie będę nawet próbował robić z tym serwerkiem.

Opublikowano

@Intel : Ty gówno umiesz, więc nie będziesz robił. :3

Idź do Otka, powiedz, zeby ddosowal, bo sam nie umiesz.

 

co do serwera start w okolicach grudnia, mam mase innych rzeczy do zrobienia, a zajmuje to sporo czasu.

Opublikowano

@up

Powiedz jeszcze slowo w moja strone a przysiegam ze twoj guildcraft razem z calym ownserverem bedzie lezal :D

 

pozdrawiam :)

 

Serwer nie jest 1 i nie bedzie i niestety sie juz nie wybijesz bez wiekszych osob :)

 

Musialem to dopisac aby offtopa nie bylo no coz :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...