Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft reklama zyczu co zrobić?


cebulakx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupiłem u tego pana 4 dni relkamy póxniej kolejne 7

Pan dał na mailu gwarancję że po 4 dniach relkam uzyskam liczbę odsłon równą 80 tysięcy co daje 20 tys na dzień reklamy

Ilośc wyświetleń sprawdzałem na Google Analytics

http://screenshooter.net/4124463/nwumuxd

po
2 dniu poinformowałem tego pana, że ilośc wyświetleń jets dużo niższa
niż obiecywał, powiedział on jednak że w jego statystykahc wszystko się
zgadza, pomyślałem 'ok, pewnie Google Analytics później zaktualizuje
dane' i kupiłem reklamę na kolejne 7 dni.

Okaząło sie jednak że iloćś wyświetle reklamy spadła 4 KROTNIE!!!

Odpowiedź
tego pana na prośbe o zwrot wpłaonych pieniędzy za wszystkie dni
relkamy oprócz pierwszych 4 (MIMO ŻE GWARANCJĘ DAŁ WIĘC POWINIEN ZWRÓCIĆ
CAŁOŚĆ)

"Obniżenie ilości kliknięć było spowodowane tym że ludzie już się
przyzwyczaili do Pańskiej reklamy. Pieniądze za te ostatnie 3 dni już
wysłałem przelewem na Pańskie konto. Tylko nie wiem po co Pan kupował
te dni skoro już Pan miał wtedy statystyki. Ale ja to mam gdzieś, jak
nie chce Pa reklamy to nie ma sprawy pieniądze oddałem. Google
Analitics zawsze obniża ilość odsłon, ponieważ dużo ludzi ma
AdBlocka
oraz Google Analitics nie liczy odsłon trwających kilka sekund, więc
powinien Pan w tym momencie użyć jakiegoś innego oprogramowania
liczącego odsłony. Nie wiem czy Pan to zauważył ale dwa dni
wyświetlałem Pańską reklamę pomimo że nie była wykupiona. Teraz
wyświetlę ją jeszcze o jeden dzień dłużej i powinno być ok."

"Obniżenie ilości kliknięć było spowodowane tym że ludzie już się
przyzwyczaili do Pańskiej reklamy"

Launcher pobiera się tylko 1 raz, więc nie wime o co tutaj chodzi?? po prostu spadła ilość osób pobierających launcher.

"Tylko nie wiem po co Pan kupował
te dni skoro już Pan miał wtedy statystyki"

przekonywał mnie że się myle pokazując moje statystyki dla strony, oszukał mnie a teraz ma pretensje o to że mu uwierzyłem

"Ale ja to mam gdzieś, jak nie chce Pa reklamy to nie ma sprawy pieniądze oddałem"

wierze w to że ma to gdzieś, pieniądze oddał za 3 dni ostanie, nie oddał nawet za 2 dni nie zrealizowane

"GoogleAnalitics zawsze obniża ilość odsłon, ponieważ dużo ludzi ma AdBlocka""

GÓWNO PRAWDA google analytics nie ma nic współnego z AdBlockiem. to nie liczy wyświetleń reklamy tylko odsłony dla strony i adblocker tego nie blokuje w żadnym stopniu

Co
najwyżej wina moze byc to ze ten pan ma w laucnehrze przkeierowania z
linku z jakies innej strony. wiec niektorycm osobom mogl zablokowac
przekierowanie antywirus - pan je zliczył, a strona nie została
odiwedzona

"oraz Google Analitics nie liczy odsłon trwających kilka sekund"

NIE PRAWDA, google analytics liczy wszytkie odsłony

"Nie wiem czy Pan to zauważył ale dwa dni
wyświetlałem Pańską reklamę pomimo że nie była wykupiona"

POSPOLITY OSZUST

1
dzień relkamy przesunął, z powod u tego że zapomniał ustawić baner
wtedy kiedy powinien po czym dał pół kolejnego dnia gratis (do południa
kiedy ilość odsłon jest najmniejsza :| ) i policzył to za 2 dodatkowe
dni?!?!

a co z 2 dniami które wykupiłem na kolejne dni? uznał że 'gratisowe' dał jako opłacone? niedorzeczność.

"Terazwyświetlę ją jeszcze o jeden dzień dłużej i powinno być ok."

opłaciłem jeszcze 2 dni. na 7 i 9 a pan zaoferował że da 1 dzień GRATIS a relkame z 7 i 9... uznał za opłaocną i nie ważną?

Nie polecma tego oszusta.

Z
reklam z launchera i strony ma ponad 10 tys miesięcznie (banery na
stronie, banery przy linku do pobrania launchera, banery na launcherze)
mimo że nic nie robi

a mi nie chce zwrócić kilkuset zł które mi
się należa?!??! launcher wyświetla 2 banery po 30 zł każdy razem 60
dziennie, reklamy przy linku pobierania do launchera kosztują 60 zł
każda a jest ich tam kilka, na strnie głównej też jest ich kilka a zyski
z nich duzo wieksze.

 

Co mam zrobić? na policję pujśc?

zgodnie z prawem umow nawet słowna to umowa wiążąca. Tutaj mam ją na mailu z maila tego pana z jego adresem IP wszyst okan tacy.

lecraftlogo.png


Opublikowano

Zgłoś to na policję bo to jest złodziejstwo ja rozumem 5 zł ale nie kilka set złotych to kupa kasy że tak powiem ale nie potrzebnie u niego kupowałeś te reklamy podobno jego launcher jest też zhackowany :\

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

Opublikowano

opłaciłem jeszcze 2 dni. na 7 i 9 a pan zaoferował że da 1 dzień GRATIS a relkame z 7 i 9... uznał za opłaocną i nie ważną?

Emm przecież ci oddawał jakiś hajs? ;x

 

Ja się tam nie mieszam w sprawy zycza bo też do niego nic nie mam ale z tego co tu napisałeś trudno coś zrozumieć (chaotyka rządzi :D)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...