Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[War of the Roses] Duel'e, czyli o trybie gry stworzonym przez graczy


wlatca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, pewnie każdy, kto już grał w tą grę, widział, że na niektórych serwerach, pisze duel, wchodziliście, ale nie wiedzieliście co robić, biliście co popadnie, ja wam w tym poradniku wytłumaczę, co i jak!

Jak wyzwać kogoś na pojedynek?

Na pojedynek wyzywa się jednym magicznym gestem, otóż, blokiem (Domyślnie, PPM.) Pamiętaj, blok musi być w górę i skierowany do przeciwnika! Możesz również staranować przeciwnika, po czym dać blok, wtedy duża szansa że zareaguje! Wtedy kiedy on się zgodzi na walkę, walcz!

Pamiętaj, po zakończonej walce, robi się tzw. kiwnięcie. Co to? Robisz blok w górę i przesuwasz myszkę w górę i w dół, tak jakby pokłon, nie umiem tego inaczej wytłumaczyć. :P

Zasady duelów!

-Zabronione jest wykonywanie egzekucji na innym graczu, kara się to banem.

-Zabronione jest włączenie się do kogoś bójki, bez ich zgody.

-Jeżeli przeciwnik zacznie się bandażować, to znak, że możesz zrobić to samo!

-Można ocucać poległych sojuszników.

-Najważniejsza zasada - Przestrzegaj zasad!

 

Ktoś mi zrobił egzekucje!!!1!!1!1111oneone!!1one!11

Są dwie opcje, albo jest idiotą, albo zrobiło to z jakiegoś powodu, np. złamałeś zasady. Jeżeli robi to ciągle i zaczyna ciebie nękać. (czyt. wpierdzielać się do twoich walk, biegać za tobą.) zgłoś to do admina, znajdującego się na serwerze, ale broń boże, nie pisz do niego takiego czegoś

-Admin ban ban nickname ban ban kill me execute ban ban pls pls

Wtedy, albo admin nawet nie zareaguje, a nawet was zbanuje. Postarajcie się wytłumaczyć o co chodzi, co zrobiła dana osoba.

To raczej było na tyle, za wszelkie błędy, przepraszam ;)

Poradnik oczywiście będzie kontynuowany oraz ulepszany, kiedy nastąpi jakaś zmiana/dojdzie nowa rzecz.

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • Biter. zmienił(a) tytuł na [War of the Roses] Duel'e, czyli o trybie gry stworzonym przez graczy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...