Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Reklama na launcher by Zyczu Oszustwo


cebulakx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupiłem u tego pana 4 dni relkamy póxniej kolejne 7

Pan dał na mailu gwarancję że po 4 dniach relkam uzyskam liczbę odsłon równą 80 tysięcy co daje 20 tys na dzień reklamy

Ilośc wyświetleń sprawdzałem na Google Analytics

http://screenshooter.net/4124463/nwumuxd

po 2 dniu poinformowałem tego pana, że ilośc wyświetleń jets dużo niższa niż obiecywał, powiedział on jednak że w jego statystykahc wszystko się zgadza, pomyślałem 'ok, pewnie Google Analytics później zaktualizuje dane' i kupiłem reklamę na kolejne 7 dni.

Okaząło sie jednak że iloćś wyświetle reklamy spadła 4 KROTNIE!!!

Odpowiedź tego pana na prośbe o zwrot wpłaonych pieniędzy za wszystkie dni relkamy oprócz pierwszych 4 (MIMO ŻE GWARANCJĘ DAŁ WIĘC POWINIEN ZWRÓCIĆ CAŁOŚĆ)

"Obniżenie ilości kliknięć było spowodowane tym że ludzie już się
przyzwyczaili do Pańskiej reklamy. Pieniądze za te ostatnie 3 dni już
wysłałem przelewem na Pańskie konto. Tylko nie wiem po co Pan kupował
te dni skoro już Pan miał wtedy statystyki. Ale ja to mam gdzieś, jak
nie chce Pa reklamy to nie ma sprawy pieniądze oddałem. Google
Analitics zawsze obniża ilość odsłon, ponieważ dużo ludzi ma
AdBlocka
oraz Google Analitics nie liczy odsłon trwających kilka sekund, więc
powinien Pan w tym momencie użyć jakiegoś innego oprogramowania
liczącego odsłony. Nie wiem czy Pan to zauważył ale dwa dni
wyświetlałem Pańską reklamę pomimo że nie była wykupiona. Teraz
wyświetlę ją jeszcze o jeden dzień dłużej i powinno być ok."

"Obniżenie ilości kliknięć było spowodowane tym że ludzie już się
przyzwyczaili do Pańskiej reklamy"

Launcher pobiera się tylko 1 raz, więc nie wime o co tutaj chodzi?? po prostu spadła ilość osób pobierających launcher.

"Tylko nie wiem po co Pan kupował
te dni skoro już Pan miał wtedy statystyki"

przekonywał mnie że się myle pokazując wyświetlenia relkamy, oszukał mnie a teraz ma pretensje o to że mu uwierzyłem

"Ale ja to mam gdzieś, jak
nie chce Pa reklamy to nie ma sprawy pieniądze oddałem"

wierze w to że ma to gdzieś, pieniądze oddał za 3 dni ostanie, nie oddałza 2 dni nie zrealizowane

"GoogleAnalitics zawsze obniża ilość odsłon, ponieważ dużo ludzi ma AdBlocka""

GÓWNO PRAWDA google analytics nie ma nic współnego z AdBlockiem. to nie liczy wyświetleń reklamy tylko odsłony dla strony

Co najwyżej wina moze byc to ze ten pan ma w laucnehrze przkeierowania z linku z jakies strony. wiec niektorycm osobom mogl zablokowac przekierowanie antywirus - pan je zliczył, a strona nie została odiwedzona

"oraz Google Analitics nie liczy odsłon trwających kilka sekund"

NIE PRAWDA, google analytics liczy wszytkie odsłony

"Nie wiem czy Pan to zauważył ale dwa dni
wyświetlałem Pańską reklamę pomimo że nie była wykupiona"

POSPOLITY OSZUST

1 dzień relkamy przesunął, z powod u tego że zapomniał ustawić baner wtedy kiedy powinien po czym dał pół kolejnego dnia gratis (do południa kiedy ilość odsłon jest najmniejsza :| ) i policzył to za 2 dodatkowe dni?!?!

a co z 2 dnia które wykupiłem na kolejne dni? uznał że 'gratisowe' dał jako opłacone? niedorzeczność.

"Terazwyświetlę ją jeszcze o jeden dzień dłużej i powinno być ok."

opłaciłem jeszcze 2 dni. na 7 i 9 a pan zaoferował że da 1 dzień GRATIS a relkame z 7 i 9... uznał za opłaocną i nie ważną?

Nie polecma tego oszusta.

Z reklam z launchera i strony ma ponad 10 tys miesięcznie (banery na stronie, banery przy linku do pobrania launchera, banery na launcherze) mimo że nic nie robi

a mi nie chce zwrócić kilkuset zł które mi się należa?!??! launcher wyświetla 2 banery po 30 zł każdy razem 60 dziennie, reklamy przy linku pobierania do launchera kosztują 60 zł każda a jest ich tam kilka, na strnie głównej też jest ich kilka a zyski z nich duzo wieksze.

lecraftlogo.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...