Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi War of the Roses na moim komputerze?


wlatca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, pewnie przed pobraniem tego cudu naszego świata, chcecie wiedzieć, czy nam pójdzie na naszym sprzęcie, no nie? To ja wam zapodam wymagania sprzętowe od twórców gry, które wam pewnie pomogą ;)

Minimalne wymagania sprzętowe:

Procesor: Dual Core 2.4 GHz

RAM: 4GB

Karta graficzna (Min.): Nvidia GeForce9800, AMD Radeon 4830

DirectX: 10.0

System operacyjny: Windows Vista lub Windows 7

Miejsce na dysku: 6GB

Zalecane wymagania sprzętowe:

Procesor: Quad Core Intel lub AMD

RAM: 4GB lub więcej

Karta graficzna (Rekomendowana): Nvidia GeForce 460, AMD Radeon 5870

DirectX: 10.0

System operacyjny: Vista/7

Miejsce na dysku: 6GB

Oczywiście, lepiej jest pobrać grę i zobaczyć, czy dobrze chodzi, czy nie, bo czasami, te wymagania sprzętowe, są po prostu - przekłamane.

PS. Postaram się bardziej uzupełnić dane, zrobić to bardziej szczegółowo, ale muszę poszperać w internetach.

Za wszelkie błędy, przepraszam :/

Opublikowano

Da się jakoś zwiększyć FPS'y na laptopie? Bo mam w granicach 15-25.

Możesz wyłączyć zbędne procesy, ustawić grafikę na najmniejszą, możesz ściągnąć game boostery :)

4770714280454741315510.png
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Standardowo miałem około 50 fpsów, przy zmniejszeniu grafiku na minimalne ustawienia wzrosło o 30 :)

Dobrze, ale co to nas interesuje.

@edit: Mały uptade, malutki ;)

Opublikowano

Napisałem ze zmniejszenie jakości grafiki dodaje sporo fps.

Ameryka, chyba każdy to wie ;__;

 

@Mod: Zamknij cię, prosze, ten o to temat, bo się spam robi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...