Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Start Sobota 16:00] [Jedyny taki w Polsce Hide 'n' Seek !] [24/7] [CZYTAJ TEN TEMAT !]


amurio19971

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IP: spa.owncraft.pl:2519


Start serwera - Sobota 07.09.2013 o godzinie 16:00



Cześć jestem Amurio. Wraz z kolegą Graihią postanowiliśmy postawić serwer Hide 'n' Seek 40 slotów (Zwiększymy gdy będzie duża grywalność). Są na razie 3 areny ale będziemy dodawać z każdym Up-Date. Paczkę pluginów mamy gotową oraz przestestowaną.




Co to jest Hide 'n' seek ?



Hide 'n' Seek jest to zabawa w chowanego. Pewnie myślicie że jest to nudne lecz ja za bardzo nie przepadam za grą w Minecraft'a jedynie lubię tworzyć serwery ale ten typ naprawdę mi się bardzo podoba i jest bardzo dużo frajdy.



Kto będzie mógł grać na naszym serwerze ?



Na naszym serwerze będą mogli grać wszyscy gracze z Premium jak i bez. Nie trzeba się zapisywać na jakąś durną White-liste tylko wpisujecie IP wchodzicie do Lobby i się bawicie !



Czy mamy rekrutacje do administracji ?



Aktualnie nie mamy otwartej rekrutacji ponieważ ze wszystkim sobie radzimy lecz gdy poczujemy brak sił lub wiedzy na dany temat na pewno się ogłosimy.



Ile jest aren ?



Jak na razie jest ich 3 lecz będziemy ciągle dodawać. (4ta w budowie)



Kiedy serwer wystartuje ?



Start serwera - Sobota 07.09.2013 o godzinie 16:00



BARDZO PROSIMY O POMOC W REKLAMIE ZA KTÓRĄ BĘDZIECIE WYNAGRODZENI.


Opublikowano

Za gre w HnS sie dostaje tokeny za ktore mozna kupic itemki oraz za czas gry na serwerze dolary za ktore mozna kupic gąbke a za gąbke range wyżej a pozatym bedziemy dodawac survival+Frakcje, quakecraft oraz thewalls

Opublikowano

Ciekawie sie zapowiada ,napewno o 16 wbije i zobacze co i jak:)

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

amurio ja ci radze zrobic serwer mini-games niedodawaj surv+frakcje

 

to tylko rozwali wszystko

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Zawiodlem sie na tym serwerze,administracja oszukala graczy,mialo nie byc samego hide and seek a jest tylko to...Do tego budynki nie sa zbyt ladne

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...