Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Diss] eS-trzy-igrek vs te nołnejmy wypowiadające się w temacie gdzie wyzwałem Makina


eS-trzy-igrek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: eS-trzy-igrek

Wyzwany: Ten Makin cały

Tematyka: Diss

Czas składania prac: dla was kurwa zrobię wyjątek i możecie pisać nawet tydzień!

Czas głosowania: 5 dni

 

Notatka: Co jeden to bardziej błyszczy inteligencją, więc pokażcie jakie z was chojraki^^ Objebie was wszystkich za razem bo na takie zera więcej nie trzeba... Piszcie tyle wersów ile chcecie, wstawiacie prace pierwsi.

Opublikowano

Przyjmuje :)

 

To bylo pisane na szybko, na sucho bez bitu... chujowe, ale jest... na Ciebie wystarczy :-)

 

 

 

No siemasz skurwysyny, witam, elo i tak dalej
Wybacz, że odrazu padłeś, lecz takie me powołanie
niszczyć łaków i noł nejmów, czyścic forum z pełną głową
to nie miejsce dla idiotów takich jak ty czy cop robo
Tak dobrze myslisz cwaniaku, inspiruje sie eldoką
jego freestyle na poziomie twego zjebanego ego
robisz z siebie posmiewisko, kurwa ty nie widzisz tego?
do administracji spiny, próba wybicia na forum
na chwile obecna marna, za duzo cie pchali w domu?
Tera chcesz jebać forumek, lecz ja na to nie pozwole
Na chwile obecną koniec, niech te rymy wejdą w obieg...
niech w twym małym tępym mózgu zasiąda na stałe łaku
może coś w tym życiu zmienią, jeśli nie, zdychaj chłopaku

LwG


Opublikowano

Jaka żenada, czekam na resztę tekstów (mam nadzieje że będą lepsze bo gorszych wersów już chyba się nie da napisać). Jeśli nie będzie reszty to nawet nie biorę się za pisanie, nie ma sensu myśleć nad panczami po czymś takim!

Opublikowano

W rapie jesteśmy tacy sami,

chociaż mój styl i flow nie zna granić.

Pomyślę o wersie,

i mażdze reszte.

Tak wlaśnie działam, pomyślisz, że to śmieszne?

Ale moje powołanie to zjadanie łaków dissami,

w tym wypadku Ciebie możesz porozumieć się z kumplami.

I tak nie wygrasz, mój rap ma przesłanie,

u Ciebie jakieś pierdolone "gadanie",

napisz coś z sensem, a nie o marihuanie,

poćwicz rapowanie, rymowanie i te Twoje tanie granie.

Kiedy ja Tu jestem, nikt mi nie zaszkodzi,

jedynie mogę zginąć w powodzi.

E do M do S do I,

ja pisze te teksty, a Ty kurwo giń.

Nie trzymasz się zasad,

dotarło to pewnie już do wielu ambasad,

sprzedałeś ziomka na pałach,

za to spotka Cię kara.

 

// Taki tekst w 5 minut, jak chcesz to odpisze na jeszcze jednego dissa. :>

2n87xgl.jpg

: )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...