Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Seria gameplay'ów z Diablo 3 na HC zapraszam do komentowania!


ziom00753

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siemaneczko z tej strony Haiq, jak niektórzy z was wiedzą postanowiłem stworzyć swój kanał i nagrywać własne gameplaye, miał być z początku to tylko minecraft, ale po licznych komentarzach i opiniach, czego brakuje co powinienem zmienić, postanowiłem urozmaicić kanał dodatkowo o: Diablo 3 z dodatkiem(gdy wyjdzie), Guild Wars 2, League of Legends, Wiedźmin 3(jak wyjdzie), CS: GO(tutaj zobaczymy, jak to wyjdzie); no i jak sami widzicie znajdą się również i vlogi tyczące się mnie, znajomych oraz tego, co mam w planach :)


Krótko o mnie: Mam na imię Piotrek, liczę sobie 18 wiosen, uczęszczam do LO na profilu mat-eko, aktualnie klasa maturalna, interesuje się telefonami(smarciakami z androidem, hetuje apple :C), grami, oraz stosunkami międzyludzkimi!


Gorąco zapraszam na kanał i do obejrzenia mojego ostatniego gameplay wprowadzającego w świat D3!(Zostawcie mi tutaj lub na yt komenty, czego brakuje czy mam eskplorować lokalizacje, pomijać czy też zostawiać dialogi - przynajmniej przy pierwszym przechodzeniu i to, co wam przyniesie na język, nawet hejty)







Gorąco zachęcam i polecam, liczę na wasze opinie!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...