Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Freebuild mc-SopliCa.com [Brak Lagów][Duża Sieć][Serwer na przyszłość]


soloman981

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

SERWER NIE NALEŻY DO ŁATWYCH TU TRZEBA SIĘ NAPRACOWAĆ ŻEBY COŚ OSIĄGNĄĆ

SERWER MIASTA

IP: 213.133.111.75:26162
SLOT: 50
NONPREMIUM
ITEMSHOP



Mapa dynamiczna http://node45.pukawka.pl:10162/#

1zzgshv.png


Transport na serwerze odbywa się za pomocą koni i pociągów
Głównym celem gry jest zdobycie jak największego bogactwa , zbudowanie świetnego miasta i przy okazji super zabawa podczas zbierania surowców , budowania i wkurzania sąsiadów z działki obok
Na serwerze istnieją narazie dwa miasta
Polkocity oraz Solocity

Komendy dla graczy:
/konto #Pokazuje twój obecny stan konta
/zaplac nick ilość #Wysyła pieniądze pod podany nick
/najbogatsi #Pokazuje ranking najbogatszych graczy
/dom #Transportuje cię do wcześniej ustawionego łóżka

Na serwerze zarabiamy poprzez sprzedawanie zdobytych surowców w skupach lub handlując z graczami

Działki kupujemy poprzez kliknięcie prawym klawiszem na tabliczkę z ceną
Sprzedajemy działki wystawiając odpowiednią tabliczkę na działce która chcemy sprzedać

Wpisujemy tak [sell]
nazwa dzialki
cena
twój nick
Jeśli chcesz otworzyć swój sklep musisz wykupić odpowiednią działkę lub miejsce w centrum handlowym

Na serwerze istnieją 3 typy działek
które można kupić za zarobione pieniądze

MC-SOPLICA.COM ZAPRASZA

Opublikowano

pogrub albo zaznacz jakoś IP serwa , żeby było bardziej widoczne . aaa i wyłącz WL tak to nie mam zastrzeżeń :D

Opublikowano

Tak jak juz ktos wspomnial serwer jest bardzo oryginalny nie jest to w ogole freebuild wiec jesli ktos gral u nas i ma pomysl na nazwe to piszcie

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...