Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skin] Jakiego skina byście kupili?


nard321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest dużo fajnych skinów.

Osobiście Ci polecam Battlecast Prime Cho'gath, świetny skin. Ładne animacje, bardzo ładny art, świetnie się prezentuje w grze.

279981407253602336505.png
Opublikowano

Mi się bardzo podoba Eternum Nocturne, ładne kolory ma bardzo i kozacko wygląda dzięki temu :)

Opublikowano

Do Zeda:

Nie był na przecenie, super art, świetny w grze. Nowe animacje.

 

Arcade Hecarim:

Świetny art, super w grze się prezentuje, nowe animacje oraz głos. Bardzo przyjemny skin

 

Mecha Kha Zix:

Zajebisty art, w grze ładny, nowe animacje, nowe dźwięki. Mam go i nie żałuję, jeden z moich ulubionych skinów

Opublikowano

J4 ten najnowszy, ma najlepszy wyglad ze wszystkich skilli

Xin ten najnowszy rowniez ma najlepszy wyglad zaraz po j4

Varus i Draven(ten niebieski) to pozostale najlepsze skiny w tej grze.

sstwc.jpg

Opublikowano

ja polecam janne lub dravena gladiatora. oba są pro (gladka mam)

Pomogłem? Daj like a odwdzięczę się (jeśli nie dam do 24h możesz pisać PW)

r4bv.png

Opublikowano

Moja kolekcja skinów jest ogromna, i polece Ci Eternum Nocturne, jest na prawdę dobrze zrobiony, lub nowa janna . :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Ja polecam Trynde z demonicznym mieczem :

 

+nowe efekty skilli

+fajne nowe odgłosy

+bardzo starranie wykonany skin

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Ja polecam mecha kha'zix:

 

-Ładny art

-Zmienione animacje

-Ładnie wygląda w ekranie ładowania

-Świetny po ewolucji "R"

 

Polecam jak najbardziej warty swojej ceny;)

Opublikowano

Jak dla mnie to świetlisty varus bardzo ładnie zrobiony , fajnie jego skile wyglądają

Ale także niczego sobie jest Pentakill Olaf na ulti świetnie wygląda

29603.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...