Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HardCorowo [HARDCOR][POLSKI SYSTEM TWORZENIA GILDI][32 SLOTY][OGAR ADMINISTRACJA]


MrPatrick

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słabiutka Prezka , 1/10 Mogłeś postarać się o lepszą, Ale Zagram ponieważ jestem fanem Hc i

zobaczymy ;3

@ NIE POLECAM , Na spawnie czeka koleś który po rejestracji zabija was po 3 hitach (Jakiś Hacker lub Admin) NIE POLECAM Totalne gówno..! PVP na spawnie onn

Opublikowano

Słabiutka Prezka , 1/10 Mogłeś postarać się o lepszą, Ale Zagram ponieważ jestem fanem Hc i

zobaczymy ;3

@ NIE POLECAM , Na spawnie czeka koleś który po rejestracji zabija was po 3 hitach (Jakiś Hacker lub Admin) NIE POLECAM Totalne gówno..! PVP na spawnie onn

Jeżeli słabiutka zrób lepszą .

 

Cuboid niechcący został usunięty , osoba która zabijala została zbanowana na określony czas . PVP na spawnie jest off , tak jak pisałem wina Cuba .

212z9rs.jpg

Opublikowano

Może zagram ;x

 

 

@EDIT: Jprdl... Jakim cudem, takie serwery istnieją ? -,- Najgorszy jaki widziałem. Cuboidy źle zrobione -.- Ach... Jeszcze tam Masarnia ;> Idiots ;-) Spawn, robiony 10-15min przez WorldEdit'a :/ Wykorzystane komendy tylko //set i //walls w dodatku ViP na Hardcorze ? Miazga :X NIE POLECAM !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...