Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] QualityCraft | Jedno IP Wiele Typów Gier ! | SurvivalGames | Hide'n'Seek | Splegg | TNT Run | The Walls ! | Szukamy budowniczych ! |


WA3MK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

quality-craft.png

 

Drogi Graczy Minecraft ! Właśnie przed twoimi oczami powstaje nowy serwer Minecraft ! Pewnie się pytasz, co jest w nim tak ciekawego, żeby na nim zagrać.. Przeczytaj dalej, a dowiesz się wszystkiego o naszym serwerze ! Stawiamy na jakość !16m6hy.png

 

Każdy Typ gry, będzie miał po 10 Aren - Na naszym serwerze będzie aż 5 Typów Mini-Games ! Co parę

 

tygodni, na serwer będzie dochodzić jedna, nowa Mini-Game !

 

Zacznijmy od początku serwera - Serwer jeszcze nie powstał, lecz nasze Autorskie pluginy umilą rogrywkę !

 

Gdy wejdziesz na Serwer, respisz się na Średnim, Epickim Spawnie ! Będzie 5 tzw. ,,Obrazków i napisów''

 

Wybrałeś już twoją ulubioną Mini-Grę ? No cóż ! Nic innego ci nie pozostało, niż tylko grać !

 

Serwer na pewno nie będzie skończony w tym miesiącu - Dlaczego ? Ponieważ dużo budowy i dużo Pracy.

 

Sam nasz H@ nie podoła temu zadaniu, dlatego poszukujemy Budowniczych na nasz serwer !

 

Wzór Podania:

 

- Nick:

- Premium ( Tak / Nie ):

- Wiek:

- Kontakt (Skype / TS3 ):

- Dlaczego ty?:

- Twoje dzieło ( Dla chętnych ! ):

 

13yh1li.png

 

H@ - Wamakaz

Moderator - Będzie rekrutacja.

Budowniczy - REKRUTACJA.

Budowniczy - REKRUTACJA.

Budowniczy - REKRUTACJA.

 

 

Logo i grafika jest własnością QualityCraft !



Jeden z większych projektów! || CS W Minecraft już wkrótce!  ||

 

----| http://www.mpcforum.pl/topic/1396907-counter-strike-w-minecraft-modyskryptyzapowiedz/|----

Opublikowano

Nie napalajcie się na ten serwer, ponieważ WA3MK robi to za 2 tyg powie, że mu administracja się rozpadła tak jak z GTA V Minecraft.

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Opublikowano

@Up

 

Administracja nawaliła, więc postanowiłem zrobić sam swój serwer bez kumpli.

Sam tego nie zrobię ! Tzn. mogę zrobić ale skończę za 2 - 3 msc. Bo dużo budowy, dlatego potrzebuję kogoś, kto nie nawali i zbuduję.

 

@Edit

 

Przypominam, iż gdy zostaniesz Budowniczym od razu podajemy ci IP serwera, i pomagasz nam budować.



Jeden z większych projektów! || CS W Minecraft już wkrótce!  ||

 

----| http://www.mpcforum.pl/topic/1396907-counter-strike-w-minecraft-modyskryptyzapowiedz/|----

Opublikowano

Jesli wyjdzie to wam tak jak hivemc.eu to na 100% wbije na Hide 'n' Seek

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

13 latek próbuje zrobić dobry serwer. Hahaha. Weź mnie nie rozbrajaj i nie zabieraj ludziom patrzeć na twoje żałosne projekty które i tak nie wypalą.

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Opublikowano

Może ale ten serwer nie wytrzyma 1 msc. Jeśli robisz serwer to nie graj na innych tylko serwerem się zajmuj.

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Opublikowano

13 latek próbuje zrobić dobry serwer. Hahaha. Weź mnie nie rozbrajaj i nie zabieraj ludziom patrzeć na twoje żałosne projekty które i tak nie wypalą.

Powiedz mi jedno, co ma wiek do serwera? A Ty ile masz lat 15-16? Może i więcej może i mniej, ogólnie mało mnie to obchodzi. Pamiętaj są ludzie którzy mają po 20 lat i tworzą bardzo ale bardzo i podkreślam jeszcze raz bardzo słabe serwery. Więc Twoja hipoteza jest po*ebana, a co do serwera jeżeli wystartuje to na pewno wbiję.

 

 

Może ale ten serwer nie wytrzyma 1 msc. Jeśli robisz serwer to nie graj na innych tylko serwerem się zajmuj.

Ale powiedz mi, jak On nie ma budowniczych to co zrobi na serwerze. Aa... jest to spam/offtopic.

 

 

Avonis tu nie chodzi o wiek tylko o to, że nie utrzyma serwera.

Po czym wnioskujesz że nie utrzyma serwera, znasz go? A jak już napisałeś że nie utrzyma serwera to pod jakim względem. Finansowym? Ogarnięcie? Wytłumacz twą wypowiedz.

Opublikowano

Avonis tu nie chodzi o wiek tylko o to, że nie utrzyma serwera.

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Opublikowano

Wzór Podania:



- Nick:Chocoszok


- Premium ( Tak / Nie ): Tak


- Wiek:14


- Kontakt (Skype / TS3 ): TS3


- Dlaczego ty?: Umiem ładnie budować, ogarniam plugins itd ;D


Opublikowano

No to jak utrzymasz ? Dobrej maszyny tak łatwo nie utrzymasz. Jak ty chcesz zrobić mini game to na jakiejś zwykłej maszynie będą lagi.

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Opublikowano

Dobra, spamić nie mam zamiaru tutaj tylko co do @uP

Skąd wiesz jaka będzie maszyna, serwer , itd... skoro serwer nawet nie ruszył.

Albo se nabijasz posty albo wygadujesz jakieś głupoty.

Opublikowano

Avonis wystarczy popatrzeć na serwer mc...eu to zobaczysz ile oni mają trybów i są czasami jaki. Mini game obciążają serwer więc jakiś stone serwer się nie nada.

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Opublikowano

Zapowiada sie bardzo ciekawie cos jak hive mc albo hypixel tylko ze Polski serwer:)) Z checia wbije na serwer jesli powstanie (Szkoda z tym Gta V bo pomysl swietny,ale niewiem czemu nie ma go do dzisiaj ale pamietam twoj nick na mpc;pp) Pozdrawiam i startujcie!!

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

- Nick:wojto1122


- Premium ( Tak / Nie ): TAK


- Wiek: 14


- Kontakt (Skype / TS3 ):TS3

 

- Dlaczego ty?:Ponieważ znam się na tym , jak by to powiedziec to moja pasja .Uwielbiam Budować . Mogę budować od 15:00 ponieważ mam szkołę .

 

- Twoje dzieło ( Dla chętnych ! ):Dzieła jako takiego to nie przedstawie ponieważ net mi ostatnio nawala i SS był by w bardzo słabej jakości ale mogę się wykazać budując na serwie :) .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...