Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

[TuT] T4G BLACKLIST ADD-ON (statystyki mozilla, chrome)

Polecane posty

Witam!

Nie znalazłem tematu poświęconemu dodatkowi do przeglądarki i przypuszczam, że nie wszyscy się z nim zetknęli.

Jeżeli interesują was statystyki z gry to może przydać Wam się dodatek dla przeglądarek od T4G, który rozszerza statystki profilowe graczy, a do profilu dodaje także informację, czy jest zbanowany oraz pokazuje podgląd screenów zrobionych przez Punk Bustera. Jeżeli ktoś nabija staty nie zawsze uczciwie to dodatek będzie dla niego bardzo przydatny.

Wątek na forum BFP4F

https://battlefield.play4free.com/en/forum/showthread.php?tid=113547

Spis wszystkich wyróżnień

https://battlefield.play4free.com/en/forum/showthread.php?tid=125926

linki do instalek

Mozilla Firefox

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/t4g-blacklist-add-on/versions/?page=1#version-0.37

Google Chrome (jeżeli zapiszecie nierozpoznawalny plik trzeba go przeciągnąć na listę dodatków w ustawienia --> rozszerzenia)

https://blacklist.tools4games.com/extension/download.php

W zakładce award/"ordery" (od brązu do platyny) otrzymujecie pseudo wyróżnienia za wysokie statystyki itp. Granice za które otrzymujecie tytuł platyny możecie traktować jaka granica miedzy byciem pro, a podejrzeniem o czity. Większość progów jest kuriozalna i raczej nie do osiągnięcia.

Jeżeli myliliście, że farmiąc exp na Dragon Valley "tylko" do 16k (patrz poradnik - szybki exp), aby uniknąć bana to możecie się rozczarować, bo w statystykach widać nie tylko ile razy zabiliście lub sami zginęliście pilotując śmigłowiec, ale też ile pkt obrażeń zadaliście i oberwaliście (co możecie w przybliżeniu przeliczyć na pkt), np. jeżeli twój śmigłowiec zabił 10 osób i zadał milion pkt obrażeń to twoje statystyki są mocno niespójne. Są też statystyki mnie interesujace jak np. ile razy opuściliście cie grę przed czasem (rage quit?), a ile razy dostaliście kicka.

Co do screenów PBSS, chociaż są nieczytelne, to widać na nich wyraźnie kto używa aimbota, a czasami kto stat paddinguje lub jest AFK. Często nie możemy oglądać screenów i wcale nie oznacza to, że blokujecie PB, a jednie macie znane problemy ze sterownikiem graficznym, za które nie mogą was zbanować. W zależności od systemu operacyjnego screeny mogą być koloru białego (bodaj XP), czarnego (W7) lub różowego (W8). Czego bardzo nie pochwalam, to wtyczka pozwala na szybkie zgłaszanie graczy (lub donosicielstwo jak wolicie).

 

Nowe statystyki:

post-987798-0-81011500-1378379806.png

(jeżeli używacie j. polski to dodatki pojawią się w j. angielskim)

Jeżeli dwa razy kliknikniecie w liczbę zabitych to zobaczycie ranking top 100 użytkowników broni (nie uwzględniający cziterów). I tak np. najlepszy L85A2 to 122 tys. zabitych, a najlepszy FAMAS 76 tys. zabitych. Możecie tez wnioskować jak popularna jest wasza broń oraz jak wypada wasza celność.

 

jeżeli jesteś na cenzurowanym to podejrzane wartości zaznaczone są na pomarańczowo, a te bardzo podejrzane na czerwono (jeżeli latasz helką i masz ratio 30.0 to nie obawiaj się bana):

AIMBOT

post-987798-0-37921200-1378379909.png

ban za PBSS

post-987798-0-36597700-1378379929_thumb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Pani Kasia

Pani Kasia

pobrał mi się plik do GC i gdzie mam go wrzucic?

 

gdzie mam kliknąć aby otworzyć te staty?

 

rozkminiłem wszystko ;) dzięki,, fajna wtyczka!

 

Czemu nie moge wybrac tego ->

https://scr.hu/0wva/ef0y0

Niektóre funkcjonalności są planowane, ale nie zaimplementowane wg tej specyfikacji

https://battlefield.play4free.com/pl/forum/showthread.php?tid=107897

Udostępnij ten post


Link to postu
Pani Kasia

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...