Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki serwer z WL byś chciał?


Gość TokerS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie macie już dosyć frakcji?:D

Jaki serwer z WhiteListą byście chcieli?

Piszcie w komentarzach wasz wymarzony serwer 10slotów+ z WL!

Opublikowano

Czysty Survival ! Każdy buduje swój domek koło spawnu, a spawn max 4x4 ! Taka Pierwsza kwadratowa masakra, Bez niczego ;3

­


logo.png


Nykeria.pl / 07.04.2016 / Metin2

Opublikowano

Tez tak myślę, gdy się znudzi to następny sezon - typ następnego sezonu na taki jaki będzie ochota:D

Więc start możliwe że będzie jutro

Opublikowano

Masa survival?

Nie..

Masa to jest frakcje+survival

A myślę, że taka odmiana mogła by być...Tyko na W-L nie wiem.

Ale może zrobię coś typu bitwy wysp czy coś...

Opublikowano

Surival, ewentualnie coś z frakcjami/gildiami.

Może jakiś hardcore ;p

Najlepiej jakby był to serwer oryginalny, jedyny w swoim rodzaju, musiałbyś wymyślić coś nowego, coś co naprawdę przyciągnęło by graczy.

LVPiwog.png


Sygnaturka by ja xD


Metin2 - 4 lata gry Minecraft - 2 lata gry CS 1.6 - 2 lata gry SA:MP - 2 lata gry


Opublikowano

Tak jak na Kwadratowej Masakrze - Dwie drużyny, dwa zamki, i bitwy ciągłe, mi by się to podobało! Lecz masz za mało slotów minimum 20 :3 Ale na pewno znajdziesz sponsorów na taki serwer, ale oni będą chcieli zyski. :/




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...