Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][DISS] Nakou vs ? ( obojętnie ,możecie nawet po kolei startować )


° Nakou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem jaki ma być wzór ale chuj tam.

 

Wyzywajacy - Nakou

Kogo ? - chuj wie może być każdy

Czas - mi starczy godzina

Czas przeciwnika - ile mu tam pasuje ale tak do trzech dni niech się wyrobi

 

Nakou vs Mike

41196912334212939960.png


Opublikowano

 

Czytaj ziomuś i zwracaj uwage na przecinki , , ,

________________________________________

 

Na starcie powiem otwarcie że jesteś zerem , próbujesz zaistnieć nie możesz zabłyszczeć to słowa kierowane prosto w Ciebie.

Twoje ciało jest na sprzedaż każdy menel je kupował ,twoja dupa jest tańsza niż jedna kula zioła

Taki zawód wybrałeś jesteś z tego zadowolony ,twoja dupa już czerwona lecz przynośi dochody

Ja prawde mówię.. i prawdą się kieruje ludzie Twojej profesji to dla mnie zwykłe chuje ,

nie żartuje mówię co o Tobie myślę

takie zero jak Ty nie powinno wogle istnieć

Kończe z tym pajacem czasu już nie trace jest już po północy ja wciąż otwarte oczy ,mózg pracuje diss dla Mikiego szykuje , podsumowując wszystko razem wynika ,że jesteś tanią kurwom puszczajaca się po smietnikach.

Amen idź pajacu pisz testament ,przepisz mi swoją morde to powiesze ją na ścianie,

Takie mam o Tobie zdanie i tak już zostanie.

 

 

:) :)

41196912334212939960.png


Opublikowano

Zawodem prostytutki sie nie zajmuje, tylko w legalnej pracy pracuje.

Myslisz ze takimi tekstami cos tu zdzialasz? Za duzo trawki chyba dziecko jarasz.

Tym dissem mnie kurwo nie pokonasz, po pierwszych wersach moich juz konasz.

Tak, tak smieciu nie dorobionej riposty, lepiej ochlon i zrob sobie tosty.

Opisujesz moje zycie w ogole go nie znajac, coz.. robisz to w zyciu nic nie majac.

Zazdroscisz mi poprostu zwyklego zycia, na tej planecie bestroskiego bycia.

Powtarzasz do mnie dziwko, pizo, kurwo, szmato... A ty? Mowisz w domu .. "Daj na rurki tato!"

Spedalony sie juz urodziles, gorzej sie zachowujesz niz Justin Bieber.

Lecz powiem ci cos jeszcze chlopie. Mowisz ze jestem zerem ? Mylisz sie Jelopie.

Ty tu jestes zerem, zwyklym cwelem i frajerem.

Adminem kiedys tu bylem i takich jak ty na sniadanie opierdolilem.

Na koniec cos jeszcze pokaze, moze Cie z twojego debilizmu wyprowadze.

Jestes gosciem ktorego dzis dissem zjechalem, bez problemow pokonalem.

Ze cie nie pokonam sie ludzilem, lecz tak naprawde to twej trumny ostatni gwozdz wbilem.!

 

 

Enjoy xD

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

wydaje mi się że ten tekst nie jest z Twojej głowy :D bo juz go wczesniej widziałem

ale OK OK może być

 

"lecz tak naprawde to twej trumny ostatni gwozdz wbilem.! "

 

 

@down

 

to wszystko się zajebisci komponuje :D jak ja to mówię

bo jak to pisałem to miałem w głowie wymyślony bit :D

41196912334212939960.png


Opublikowano

Nakou - syf w tekście tzn. zero ułożenia, ale pierwsza część moim zdaniem bardzo dobra. Potem już się niestety pogubiłeś, ale rymy "myślę - istnieć" bardzo dobre ^^

 

Mike - rymy dokładne, przez 5 linijek tylko rym -łem, to nie brzmi ładnie. Jak najbardziej pancze są lepsze tylko w tym rzecz że ty odpowiadałeś.

 

Jestem mimo wszystko za Nakou.

Opublikowano

"nie żartuje mówię co o Tobie myślę

takie zero jak Ty nie powinno wogle istnieć"

ten wers jest najlepszych :p

 

Mike - 5/10

Nakou - 9/10

 

Nakou twój diss byłby mega gdybyś posiedział przy nim troche więcej ale i tak jest mega

 

jestem za Nakou

Szukasz dobrego serwera MEDIUM ?



[ ZOBACZ ]


Link do prezentacji


http://www.mpcforum.pl/topic/1104825-illusionmt2dedyknowy-medium/

Opublikowano

Nakou - dobre rymy i jest w tym dissie np. jakiś sens

 

''Twoje ciało jest na sprzedaż każdy menel je kupował ,twoja dupa jest tańsza niż jedna kula zioła
Taki zawód wybrałeś jesteś z tego zadowolony ,twoja dupa już czerwona lecz przynośi dochody''

 

''to dla mnie zwykłe chuje ,
nie żartuje mówię co o Tobie myślę
takie zero jak Ty nie powinno wogle istnieć''

 

tym rozjebałeś system :D

 

Mike - miałeś łatwiejsze zadanie bo Nakou pisał pierwszy ,a słabo zaleciałeś tym dissem i w dodatku ostatni wers jest kradziony

 

GŁOS NA NAKOU

Opublikowano

nikomu wersu. nie ukradłem. poprostu tak mi naszło. jak u kogoś wystąpił to nie moja wina

Jebłem :D

 

@Endymion

"To już jest końcówka, jestem z tekstu dumny,

z każdym nowym wersem wbijam ci gwóźdź do trumny."

 

@Mike

"Ze cie nie pokonam sie ludzilem, lecz tak naprawde to twej trumny ostatni gwozdz wbilem.!"

 

lekko zmieniles ale z tym gwoździem w trumnie to kradzione w chuj :D

 

i tak mam wyjebane na opinie innych człowieku..

myślisz że ja tu jakąś kariere robie na tym forum ? hehe

ja mam życie poza tym forum w przeciwieństwie do połowy użytkowników na nim :) w tym ciebie :p

 

pozdrowienia dla sprzedajnych :)

41196912334212939960.png


Opublikowano

Nie wiem czy tu niektórzy głosują po znajomości ale beka w chuj. Nakou go zjadł, mike masz zbyt proste rymy. teraz to za takie byś został zlinczowany i ośmieszony, gdybyś np nagrał takie coś... Poza tym tekst z gwoździem w trumnie przy wersach Endymiona wymięka. Nie wiem czy jest kradziony i mnie to wali ale tutaj jakoś nie zniszczył- przesadzacie. Głos na Nakou^^

Opublikowano

Mike. Bardziej podoba mi się jego tekst.

 

Mike. Bardziej podoba mi się jego tekst.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...