Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Fiberhost.pl zrobiło darmowe serwery na miesiąc!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lol, to co oni zrobili brak słów, każdy może mieć serwer za freee !!!

 

Co najśmieśniejsze wystarczy założyć konto na ich stronie i mamy 10 slotowy serwer na miesiąc.

Ja bym na waszym miejscu się spieszył bo na pewno dużo miejsca nie mają!

 

Nie wiem czy mogę dać link do tej informacji. Jeżeli niezgodne z regulaminem proszę usunąć link a nie temat...

 

https://fiberhost.pl/client/game/game_free.php
 

Od siebie polecam najlepszy hosting minecraft http://fiberhost.pl

Opublikowano

Ja tam mam server z dobra iloscia ramu na rok za free ^^

 

Ja tam mam server z dobra iloscia ramu na rok za free ^^

 

Możesz się podzielic :D

Ja mam teraz CHEST :P brak kasy :D więc chętnie skorzystam

Opublikowano

WoW kupiełem 3 dni temu 15 slotów i teraz mam 2 z 10 slotami

Laptop: Lenovo G500


Procesor: Intel Core i3-3110M 2.40 GHz, 2 rdzenie, 4 wątki


RAM: 4GB


Grafika: HD Graphics 4000


Dysk: 1 TB


Windows: 8.1 64 bit


 


 

Opublikowano

aha fajnie pewnie ta twoja stronka padnie po 1 miesiącu jak wszystkie :D

Jaki 13/14 latek ma serverownie?

Wiesz to nie jest stronka z serverami! tylko hosting serverow!!

I tym zaimuja sie profesjonalisci..

A po 1 miesiacu nie padaja geniusz..

i daje serery prawie za free?

1RkW7od.png

Opublikowano

Jaki 13/14 latek ma serverownie?

Wiesz to nie jest stronka z serverami! tylko hosting serverow!!

I tym zaimuja sie profesjonalisci..

A po 1 miesiacu nie padaja geniusz..

i daje serery prawie za free?

Powinieneś już bana wyrwać za swoje zachowanie, ale ok....

Gówno to co dałeś.

 

fiberhost chociaż daje gwarancję że serwer nie zniknie zaraz razem ze stroną haha

Opublikowano

Jaki 13/14 latek ma serverownie?

Wiesz to nie jest stronka z serverami! tylko hosting serverow!!

I tym zaimuja sie profesjonalisci..

A po 1 miesiacu nie padaja geniusz..

i daje serery prawie za free?

 

*zajmują tak na przyszłość :P

 

@Topic

 

Jestem bardzo zdziwiony tym że dodali opcję darmowych serwerów, Ciekawe jak mają zamiar je utrzymywać, jak zaraz rzuci się masa ludzi. :P

Opublikowano

*zajmują tak na przyszłość :P

 

@Topic

 

Jestem bardzo zdziwiony tym że dodali opcję darmowych serwerów, Ciekawe jak mają zamiar je utrzymywać, jak zaraz rzuci się masa ludzi. :P

 

Rozmawiałem z właścicielem na GG i powiedział, że wzieli pod to 2 maszyny z OVH 128 i 64 GB RAM.

 

Ogólnie fajna iniciatywa, trzeba przyznać. Szkoda tylko że nie zrobili tego miesiąć wcześniej xDD nie wydawał bym kasy...

Opublikowano

Wie ktoś może na ile te serwery są? Tylko na miesiąc i później już płatne? Czy jak?

Opublikowano

nawet fajna opcja,ale narośnie masa miesięcznych serwów zakładanych przez dzieciarnie która nie będzie miała czym za niego potem zapłacić i tylko zaśmiecą gametrackera i inne tego typu serwisy,forum pewnie też

Opublikowano

To jakieś haczyki będą raczej... bo czymś muszą opłacać dedyka :)

 

Mają duże zyski, to mogą sobie na to pozwolić. ;)

Opublikowano

Serio ciekawa opcja, jak tak dalej pójdzie to się rozwiną jeszcze bardziej i bardziej.

LVPiwog.png


Sygnaturka by ja xD


Metin2 - 4 lata gry Minecraft - 2 lata gry CS 1.6 - 2 lata gry SA:MP - 2 lata gry


Opublikowano

Powinieneś już bana wyrwać za swoje zachowanie, ale ok....

Gówno to co dałeś.

 

fiberhost chociaż daje gwarancję że serwer nie zniknie zaraz razem ze stroną haha

?ja.. zaraz ty bana w morde wyrwiesz....

To idz se do fiberhosta! ja ci nie bronie a ty sie srasz kuzwa ze ch*jowy hosting?

nie chcesz to nie!! nie zakazuje Ci!

a ty sie srasz obyle co...

1RkW7od.png

Opublikowano

Ludzie jacy Wy jesteście za przeproszeniem "niedoje..." dokończcie sami... Poprostu hosting będzie się utrzymywał z płatnych serwerów które będą w ofercie, czyli 300 MB na slot, a 1 slot kosztuje 2.00 zł. To nie żaden fake. Nie ma żadnych haczyków, a co do tych blokad serwera, to tak samo jest na fiberhost czy na jakims innym hostingu. -.-

29e0keg.jpg


>>CLICK<<


^


^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...