Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wystartował] AlbonCraft [1.6.2] [HC+Gildie] [NOWOŚĆ]


adx52x

  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gildie za itemki ?

  2. 2. Jak podoba Ci si? serwer ?

    • Bardzo dobry
    • Dobry
    • ?redni
      0
    • Poni?ej ?redniej
      0
    • S?aby
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pisze ze wl jest on czyli trzeba robic jakies podania zeby wbic na serwer? I czemu jest az tyle slotow jak na KM:p

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

Whitelista jest off--->Do startu ON

Musiała to być jakaś pomyłka ze strony adx.

 

I sloty będą powiększane wkrótce;)

 

I stronę za ok. 20min podamy;)

Opublikowano

Nie jest to żadna km, zalecam czytać prezentacje , skoro otwarcie jet o godzinie 16 to chyba jasne , ze do godziny 16 na serwerze jest whitelista ...

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Mapa jest losowo wygenerowana? jest border? jakie itemki na gildie?

 

 

 

@edit: strona główna serwera nie zachęca postarajcie się dodać jakąś grafikę jako tło.

Opublikowano

Mapa jest przyzwoita - Tyle powiem:D

 

Itemów na gildię niestety brak(wymysł adx) chociaż wiem że byłby to dobry pomysł!Gildie nieaktywne będą usuwane;)

 

Jeżeli jednak wolicie aby itemki na gildie były to zapraszam na forum do pisania sugestii!

Opublikowano

Tak , mapa jest generowana losowa , nie ma borderu , mamy maszyne która spokojnie ogarnia , itemy nie są wymagane do założenia gildii nie są wymagane , nieaktywne gildie będą usuwane . :)

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Zapraszam do dodawania do sygnaturek naszego serwera;) :

 

Widok grafiki 1:

b_560x95.png

 

Kod grafiki 1:

[url=http://www.gametracker.com/server_info/37.59.19.188:25635/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/37.59.19.188:25635/b_560x95.png[/img][/url]

 

Widok grafiki 2:

b_350x20_C692108-381007-FFFFFF-000000.pn

 

Kod grafiki 2:

[url=http://www.gametracker.com/server_info/37.59.19.188:25635/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/37.59.19.188:25635/b_350x20_C692108-381007-FFFFFF-000000.png[/img][/url]

 

Widok grafiki 3:

b_160x400_T1_F-2.png

 

Kod grafiki 3:

 

[url=http://www.gametracker.com/server_info/37.59.19.188:25635/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/37.59.19.188:25635/b_160x400_T1_F-2.png[/img][/url]

 

Oraz można na swoją stronę wstawić to: (nie działa na fora)

<iframe src="http://cache.www.gametracker.com/components/html0/?host=37.59.19.188:25635&bgColor=333333&titleBgColor=222222&borderColor=555555&fontColor=CCCCCC&titleColor=FF9900&linkColor=FFCC00&borderLinkColor=222222&showMap
=1&currentPlayersHeight=100&showCurrPlayers=1&showTopPlayers=0&showBlogs=0&width=240" frameborder="0" scrolling="no" width="240" height="536"></iframe>
Opublikowano

powinniście zrobić ankietę na mpc obnośnie itemkow na gildie, w mojej opinii powinny być i to dość dużo, nie będzie wiele gildii po 1 osobie a więcej gildii 5-10osob, pomyślcie nad tym(no i oczywiście mniej cuboidow przeszkadzających w grze)

 

 

 

@down ja proponuje 10diaxow 10 dyni 10 melonów 10 zboża 10obsydianu siodło(ilości przypadkowe głownie chodzi mi o rodzaje itemkow)

Opublikowano

noname masz w części rację tylko ktoś kto an naszym forum się zarejestruje to jest graczem a tu nie wszyscy;)

 

Ale dobrze;)

Opublikowano

ZAPRASZAMY JEŻELI WBIJE PRZYNAJMNIEJ 10 OSÓB BĘDZIE EVENT!!


Opublikowano

@refresh

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Zapraszamy na serwer!


Rekrutacja na moderatora ON!


Jeżeli wbije przynajmniej 10 osób odbędzie się event!!!!


  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zakaz umieszczania linku do forum w publikacji serwera, kosz.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...