Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nie widać bossa,sysser sypie dziwne błędy.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,nie widzę bossa 'diablo', który jest spakowany do nowego (osobnego epk)

Takie błędy pokazuje sysser:

 

0903 20:53:26865 :: CRaceManager::RegisterRacePath : RACE[8057] LOAD MSMFILE[d:/ymir work/monster/diabl/diabl.msm] ERROR. Will Find Another Path.
0903 20:53:26866 :: CRaceManager::RegisterRacePath : RACE[8057] LOAD MSMFILE[d:/ymir work/monster2/diabl/diabl.msm] ERROR. Will Find Another Path.
0903 20:53:26866 :: CRaceManager::RegisterRacePath : RACE[8057] LOAD MSMFILE[d:/ymir work/npc/diabl/diabl.msm] ERROR. Will Find Another Path.
0903 20:53:26867 :: CRaceManager::RegisterRacePath : RACE[8057] LOAD MSMFILE[d:/ymir work/npc2/diabl/diabl.msm] ERROR. Will Find Another Path.
0903 20:53:26868 :: CRaceManager::RegisterRacePath : RACE[8057] LOAD MSMFILE[d:/ymir work/guild/diabl/diabl.msm] ERROR
0903 20:53:26868 :: CRaceManager::GetRaceDataPointer: cannot load data by dwRaceIndex 8057
0903 20:53:26868 :: CPythonCharacterManager::CreateInstance VID[46077] Race[8057]
0903 20:53:26869 :: CRaceManager::RegisterRacePath : RACE[8057] LOAD MSMFILE[d:/ymir work/monster/diabl/diabl.msm] ERROR. Will Find Another Path.
0903 20:53:26870 :: CRaceManager::RegisterRacePath : RACE[8057] LOAD MSMFILE[d:/ymir work/monster2/diabl/diabl.msm] ERROR. Will Find Another Path.
0903 20:53:26871 :: CRaceManager::RegisterRacePath : RACE[8057] LOAD MSMFILE[d:/ymir work/npc/diabl/diabl.msm] ERROR. Will Find Another Path.
0903 20:53:26871 :: CRaceManager::RegisterRacePath : RACE[8057] LOAD MSMFILE[d:/ymir work/npc2/diabl/diabl.msm] ERROR. Will Find Another Path.
0903 20:53:26872 :: CRaceManager::RegisterRacePath : RACE[8057] LOAD MSMFILE[d:/ymir work/guild/diabl/diabl.msm] ERROR
0903 20:53:26872 :: CRaceManager::GetRaceDataPointer: cannot load data by dwRaceIndex 8057
0903 20:53:26872 :: CPythonCharacterManager::CreateInstance VID[45957] Race[8057]

Btw nie wiem czemu,ale ucina diablo na diabl.

1377985352-U1006379.png

//Bez reklam ts. Dektored.

Opublikowano

up ustawiłem na id 8057.

 

nie nie wklejałem do monster 2,lecz wklepywałem do nowego epk monster/monster 2 no ale już wrzucam do monster może to coś da.

 

edit@ Wklepałem do monster/monster2 i po diablo dalej ani sladu ;d

1377985352-U1006379.png

//Bez reklam ts. Dektored.

Opublikowano

Otwórz plik msm i sprawdź czy model jest w poprawnej lokalizacji.

Pliki gr2 do lokalizacji z plików msm/mse/msa a pliki msm/mse/msa, motlist do folderu monster2

Tekstury to wiadomo.

1011932_514376648616209_1943977858_n.png
Opublikowano

Up niestety nie poskutkowało.

Sysser taki sam



Ok,ale ja jestem ułomny - zmieniłem w npclist na diablo folder ale juz zmieniłem na plechito i działa.

Lecz został jeszcze 1 problem,diablo jest białe mianowicie wygląda tak:

bon3l9.jpg

Idę się kimnąć,czekam na odpowiedź i dzieki,jutro zlajkuje

1377985352-U1006379.png

//Bez reklam ts. Dektored.

Opublikowano

Gdy tylko tworzysz model w Granny Viewer i sprawdzisz lokalizację tekstury to dalej sobie poradzisz. :P

W tym sęk że wgrałem,a tekstur brak ;]

1377985352-U1006379.png

//Bez reklam ts. Dektored.

Opublikowano

W dobrą,a już ci to pokażę.

3jsju5.jpg

 

A plik jest wgrany w monster/ymir work/i tu ta paczka (folder)

monster2/ymir work/i tu ta paczka (folder) ;]

 

        <File archivedPath="d:/ymir work/plechito_work/mob/plechito_Diablo.dds" type="1"><![CDATA[..\Files\Monster\ymir work\plechito_work\mob\plechito_Diablo.dds]]></File>

1377985352-U1006379.png

//Bez reklam ts. Dektored.

Opublikowano

Edit,dzięki zmianie D na d poprawiły się tekstury,lecz animacji boss`a dalej nie widać.

<File archivedPath="d:/ymir work/effect/monster2/effect01.dds" type="1"><![CDATA[..\Files\Effect\ymir work\effect\monster2\effect01.dds]]></File>
<File archivedPath="d:/ymir work/effect/monster2/effect02.dds" type="1"><![CDATA[..\Files\Effect\ymir work\effect\monster2\effect02.dds]]></File>
<File archivedPath="d:/ymir work/effect/monster2/effect03.dds" type="1"><![CDATA[..\Files\Effect\ymir work\effect\monster2\effect03.dds]]></File>
Reszta plików też jest tak pakowana (stwierdzam iż dobrze) a animacji (skili boss`a nie ma).

1377985352-U1006379.png

//Bez reklam ts. Dektored.

Opublikowano

Up mi chodzi o effekty,tekstury itp juz mam zrobione od x czasu ;p

 

Wpisy z effekt mają małe literki. (chodzi mi cały czas o effekty boss`a)

1377985352-U1006379.png

//Bez reklam ts. Dektored.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...