Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie bony w hełmie dla woja body.


jestemwojem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym w pvp jak najszybciej atakować, jednak mam problem z hełmem. Nie wiem jakie bony dać, bo na serwie najlepsze są takie jak niżej, tylko niektórzy goście strasznie szybko mnie biją i się zastanawiam z jakiego bonu zrezygnować w hełmie, a zamiast niego dać szybkość ataku.


Regeneracja PŻ

Lud

Odp. na magię

Otrucie

 

Za pomoc oczywiście nagradzam ;)

Opublikowano

No ja bym z pż`a zrezygnował. Ale to dziwne - pż w hełmie :D (jaki to serwer :) ?)\

 

 

@Down

 

Kurwa jaki fail :D

 

@Topic

 

No to tak jak @down powiedział. Truta mało ważna

ex

Opublikowano

Up to regeneracja, a nie pz...

Pz zostaw, wazne jest. Usun trutke, a wrzuc do broni. Nie jest ona taka wazna, zapewne walisz nia 2-5k co kilka sekund.

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

Opublikowano

Szybkość ataku, szybkość zaklęcia spróbuj wbić ale nie pamiętam czy szybkość zaklęcia było w hełmach.

LVPiwog.png


Sygnaturka by ja xD


Metin2 - 4 lata gry Minecraft - 2 lata gry CS 1.6 - 2 lata gry SA:MP - 2 lata gry


Opublikowano

Regeneracja PŻ

Lud

Odp. na magię

Otrucie

Masz bonus do HP w hełmie? Chodzi o 4 bonus.

Zależy ile masz w ekwipunku Regeneracji. Jeśli ten bonus w hełmie, to Twój jedyny bon na regenerację, to możesz z niego zrezygnować na rzecz szybkości ataku.

Opublikowano

Usuń bonus na regenerację hp bo on Ci nic nie daje.

 

Tzn regenerka daje sporo ale w pvp nie wiem czy jest az tak potrzebna :)

 

Mysle ze jezeli zostawisz:

 

OD NA MAGIE

LUD

SZYB ATAKU

TRUCIE

SZYBKOSC ATAKU

 

to bedzie to najlepsza kombinacja do pvp.

Jezeli mowisz ze ze skila wylapujesz po 200k prawie to nie ma sensu brac trucia a dac wiecej hp.

goof2jpg_eqanqpq.jpg

Opublikowano

"Regeneracja PŻ

Lud


Odp. na magię



Otrucie"

 

Rege PŻ się mało przydaje.

 

@Up Lud, Magię, Trucie, Szybkość Ataku, 5 jakikolwiek, bo żaden inny się nie przydaje (Możesz dodać % do PE - zmniejsza ryzyko zapomnienia o spotowaniu blue potką).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...