Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Chce Przełożyć towarzysza na to samo konto na inna postać


sobiks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie da sie

i7 8700K <-I7 6700K <- I4770K <- Amd Fx 8350 <- Amd 64 Athlon 6000+ <- Amd Athlon 64 3000+ <- Amd Sempron 2800+ <- Amd Athlon XP 2000+ <- Amd Duron 1800 <- Amd Duron 1400 <- Amd Athlon 1000 <- Celeron 633 <- Celeron 466 <- Pentium II 266 <- Pentium 166MMX

32Gb ddr4 <- 32Gb ddr3 <- 16Gb ddr3  <- 8Gb ddr2 <- 4gb ddr <- 2gb ddr <- 1gb ddr <- 1gb ddr  <- 512Mb ddr <-  512Mb sdram <- 384Mb sdram <- 256Mb sdram <- 128Mb sdram <- 64Mb simm ram

Nv GTX 1080 TI<-Nv Gtx 980 Ti <- Ati Radeon R9 280x <- Ati Radeon Hd7950 o.c <- Ati Radeon Hd 4870 <- Nv 7600GT <- Nv 6600GT <- Radeon 9600 <- Radeon 9250 <- Gf 4 mx 440 <- Gf 2 mx 400 <- nv Tnt 2 32Mb <- nv tnt 16Mb <- Matrox G200 <- S3 Trio Virage

 

Opublikowano

nie chodzi mi o tych od 16 :D jak cos . tylko chce zrobic nowa postac i zabrac z tamtej towarzysza kod dostalem w cd-action ... jak jest jakis sposob prosze o odpowiedz .. !

Opublikowano

Jeżeli już towarzysz był przywołany to nie możesz dać na druga postać a jak nie to spróbuj wysłać pocztą czyli : idziesz do kolesia , skrzynki pocztowej wpisujesz nick@e-mail (chyba) następnie towarzysza przeciągasz na te kratki które są na dole i wysyłasz . Idziesz na 2 postać i odczytujesz wiadomość i odbierasz towarzysza . ;)

Opublikowano

Można ewentualnie odpisać od postaci, przekładając towarzysza w licytację w ah, lecz nie jest to za darmo, troszkę diamentów niestety to kosztuje. I potem możesz wysłać pocztą, lub dać na handlu.

xD 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...