Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

..::Craften-Project::.. 24/7 | Non-Premium | 8 Slotów | VIP | Nowości! | 0.1


Adrjan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


MinecraftBanner.png
Craften-Project
infokf.png
Typ serwera: Dedyk
Typ serwera: Survival
Iloc slotów: 8
Ip serwera: 91.193.54.84:25633
Zwierzęta: Tak
Potwory: Tak
PvP: Tak
Nether: Tak
Premium: NonPremium
WhiteList: WyĹÄczona
admd.png
[HeadAdmin]NitroGliceryna
[Moderator]EmilQ667

Poszukujemy osob na stanowisko administartora/ moderatora!!

plug.png
Tajne, hehe.
infodod.png
Vipa mozna kupic na craften-project.xaa.pl (strona w budowie)
Zapraszamy na serwer, sa nagrody za gre. Dzialki, miasto ! ZAPRASZAMY.

Generator by Arnn

 



Sloty będą dodane za miesiąc, przewidujemy 20 slotów +



PIERWSZE TRZY OSOBY NA SERWERZE OTRZYMUJĄ VIPA NA MIESIĄC!!



Serdecznie zapraszam, nie zniechęcać się że 8 slotów, to tylko wartość początkowa.



Zapraszam, jeszcze 2 osoby otrzymają vipa.



Fanpage: facebook.com/craftenproject



Został już tylko 1 vip dla osoby która wejdzie teraz!



zapraszamy! :)



No, wbijajcie, zapełniamy sloty hehe.

3adb6317fc.png

 

Opublikowano

Zapraszamy, serwer już w pełni działa :)



VIPY ROZDANE!

Koszt Administratora: 6zł (SMS)

Koszt Vipa: 3zł (SMS)

Przelew:

Admin: 3zł

Vip: 1,50zł.



Jak oceniacie serwer? Zapraszamy do oceny w tym temacie.

3adb6317fc.png

 

Opublikowano

Ja dopiero zagram na ty serwerze jak będzie minum 20 slotów. Serwerów 8 slotów nie opłaca reklamować. Admin do kupienia na 3 zł. Widać jak szybko serwer rozwala.

Opublikowano

3zł przelewem, 6zł sms -,-.

 

pozatym od tego jest konsola, mogę sprawdzić kto sobie co dawał, jeżeli admin nie będzie przestrzegał regulaminu, wylatuje.



Widzę pierwsze osoby na serwerze, zapraszam :)

3adb6317fc.png

 

Opublikowano

fajnie sie gralo. potem server sie wylaczyl i jak wbijam to mam chyba bana ale nie wiem za co 'Admin ma zawsze racje!' pisze ;/ szkoda bo nawet fajnie sie gralo.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

fajnie sie gralo. potem server sie wylaczyl i jak wbijam to mam chyba bana ale nie wiem za co 'Admin ma zawsze racje!' pisze ;/ szkoda bo nawet fajnie sie gralo.

Zbanowałem typa za XRAYA, przezywał mnie. :)

3adb6317fc.png

 

Opublikowano

Nie zagram czemu? Serwer może być ciekawy, ale gdy widzę admin za sms to śmiać mi się chcę, jakiś dzieciaczek kupi sobie tą otóż rangę i można się pożegnać z serwerem... :F

Opublikowano

Zbanowałem typa za XRAYA, przezywał mnie. :)

ASF cie wyzywal a nie ja -kid546....

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...