Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

cos jakby auto stawianie i niszczenie


lolek77777

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy napisalby mi ktos cos takiego zeby stawialo mi trzcine i niszczylo odrazu ?

 

 

"spytacie po ch*** ci to ?" poniewaz jest taki serwer myhard i trzcina jest 10 % na wypadniecie 2 trzcin z 1trzciny wiec prosze o napisanie jakiegos cheata lub podanie linku do tego



tak zeby blokowalo prawy i lewy przycisk myszki

rarity_equestria_girls_by_dixierarity-d6

 

TasakPMI Kontakt skype : tasakpmi

Opublikowano

Przyda się ;D

ZAPRASZAM NA SERWER MINECRAFT 1.6.2 Gildie + Frakcje (cuboidy)

Niedługo bd autorskie pluginy ;D

Opublikowano

To musisz czekac aż będzie aktualizacja nodusa. Możesz też ręcznie trzymac ppm, albo włożyc wykałaczkę czy coś :)

wjub1h.jpg

Opublikowano

To musisz czekac aż będzie aktualizacja nodusa. Możesz też ręcznie trzymac ppm, albo włożyc wykałaczkę czy coś :)

Nie będzie aktualizacji nodusa. Jego autor przerwał projekt.

Opublikowano

Nie będzie aktualizacji nodusa. Jego autor przerwał projekt.

Projektem nodusa zajmuje się teraz inny człowiek i są aktualizacje :)

wjub1h.jpg

Opublikowano

wez no jakis skrypt musi byc na zablokowanie ppm lpm napisze mi ktos takiecos ?

 

proste o.O 2 min roboty w autoit, już robię, jak bd gotowe to dam edit ...

@edit

XXX

 

proszę F1 włączasz.

w autoicie by na 100 % wykryło "coś podejrzanego" lecz jest to sama kompilacja w autoit3, ale i tak dam wam ten "virustotal", jeżeli nie chcesz downloadu to dam ci sam kod i sb skompilujesz.

XXX

 

@edit2

nie działał tamten bo nie dałem while 1 sleep 1000 i wend.

tutaj poprawiona wersja :

 

http://www.speedyshare.com/ndCCB/d.exe
https://www.virustotal.com/pl/file/25cb5a17a33b1189229ec58ada6b0649ee35cf254e23ff2a56e0a405823a3698/analysis/1378143280/

 

boisz się? prosze oto kod, kompiluj sb to

 

 

 

HotKeySet("{F2}","start")
While 1
sleep(1000)
WEnd
Func start ()
While true
sleep(30)
MouseClick("right",300,300,1,5)
sleep(10)
MouseClick("left",300,300,1,5)
sleep(15)
WEnd
EndFunc

 

 

 

 

 

@edit3

działa teraz pod hoykeyem 2

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

HaHaHa ok, wyślę Ci kod, sam sb skompiluj jak tak chcesz, a nie działał dlatego że nie dałem sleep 1000 w pętle while wend o ile wiesz co to o.O

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

no to pobierz teraz, bądź skompiluj sobie ten kod co ci podałem w wcześniejszym poście, robota 2 min ... nawet gui nie dodałem, wyłączaj lepiej poprzez menedżer zadań :D włączasz hotkeyem f2, zrobić, by wyłączał się na przycisk np b bądź także f2 ?

@edit

czekaj jeszcze cośpoprawie w tym kodzie =,-

@edit2

już poprawiłem.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

musisz wycelować swoim celnikiem minecraft w to o.O

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...