Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

*Delatrex FreeBuild & Survival ! HIT ! 64 sloty, Super Duża Arena PvP, Chowany, PaintBall, MobArena, i dużo więcej ! [1.6.2]


xZohan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie nie jest przyjazny administracja ma w głębokim poważaniu graczy,w dodatku uważają że rangi vipowskie to ich wyłączny pomysł

Opublikowano

i sklep zbudowany przez byłego moda na tych dwóch serwach,najlepsi,i najstarsi gracze serwa przenieśli się tworzyć własny bo mieli dosyć administracji delatrexa

Opublikowano

Jak już powiedziałem gdzieś, Ci Panowie mszczą się, ponieważ dostali bany na Delatrexie za marne skopiowanie serwera, który jest zareklamowany tu. Pozdrawiam.

Opublikowano

Hahhahahahahah Administrator zbudował spawn? "Zohan: Patryk (MinecraftPolska) się wkurzy bo skopiowałem spawn z jego serwera"

fiiilm.gif
Opublikowano

to nie była kopia,a bany dostały nawet osoby które nasz serwer odwiedziły jako gracze,jest jawna próba zwalczania konkurencii,a administracja serwa delatrex uważa że ma monopol na prowadzenie serwa mc,i mści się na każdym kto próbuje zrobić własny,osobiście będe odradzał ten serw każdemu znajomemu grającemu w mc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...