Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PvP] Mygames - Zabijaj wrogów i wygrywaj gry! [Nowe epickie itemy] [Prawdziwe, udowodnione losowania]


kotkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1zygge8.png

Informacje.png

strzalka.gifTYP: PvP

strzalka.gifSloty: 20 + będą dublowane

strzalka.gifIP: mygame.srvmc.pl jeżeli nie działa to s63.mineserv.eu:36005

strzalka.gifPotwory: Tylko NPC

strzalka.gifZwierzęta: Tylko NPC

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Nie

strzalka.gifBialaLista: Nie

Administracja2.png

...
Własciciel kotkowski
Admin SmurvPL

InformacjeDot.png

...

Na serwerze są epickie itemy ukryte w różnych światach i na mapie.
Można zdobyć itemy łowiąc wędką która znajdziesz na mapie
Wiele zagadek.
Na PvP można zdobyć poziomy, każdy poziom to diament.
Idąc tym tropem, na 50poziomie mamy 50diamentów, a za wbicie go dodatkowe 10!
Na serwerze dostępny jest sklep z itemami. Oprócz tego możemy kupić ENCHANTY!
W ItemShop można zakupić przedmioty premium, a także te zwykłe!
Prezentacja tymczasowa
Oryginalny temat
76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Moment, 5min serwer off, restartowanie wszystkiego po testach :D

 

@edit

 

Wszystko zresetowane. Serwer został włączony! :D

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

żalllll 16:46 i server off dlaczego? proszę o wyjaśnienie

Jeśli ja to ty, a ty to ty, to kim jestem ja? A może ty to ja a ja to ty a ty to ty a ja to ja?

 

Pacz na hooby, potem pomyśl xD

Opublikowano

Polecam Adamiakowa. (A tak naprawdę) Polecam Server. Miła Administracja, Spoko pvp, Rzadko ale bardzo rzadko laguski. Siema Nara Pa. "Faxterh"

k99o.png

Opublikowano

Serwer Ładny. Polecam. Na serwerze są lagi. Mineserv leci na kasę a nie na jakość serwerów. Ocena serwera 7/10

Opublikowano

@refresh

 

Zapraszamy na serwer! Pierwsze losowanie gier 30'ego września!

Aby wziąć udział, trzeba grać na serwerze przez przyn. tydzień

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Witam,mam mały problem jak wbijam to mnie wywala z Crashem nie mam żadnych modów ITP i nie moge sie zalogować mój nick Wolfwarper mam premke jak coś

Opublikowano

@up

Jeżeli masz crasha, wina musi być niestety po twojej stronie :C

Spróbuj zmniejszyć ustawienia, albo zainstalować Optifine

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Próbowałem to i to,Serwer jest zajeb** fajny i chce na nim grać,Mam pomysł jak macie skype to dodajcie krzysztofkg4 , gadać nie musicie ze mną (mam 12 lat) tylko chce żebyśmy w odpowiednim momecie sie zgrali i mnie tepniecie bo moze wtedy sie zaloguje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...