Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
ViruS.

[Pytanie] Modecom freetab 9701 hdx1 - Hard Reset ?

6 postów w tym temacie

Witam.

Jakiś czas temu zamówiłem tablet "MODECOM FreeTab 9701 hdx1"

Niżej na załączonym obrazku widać jak wygląda:

72411743_2_644x461_modecom-freetab-9701-

Z usługi plus. Wszystko śmigało pięknie, aż zostawiłem go na bodajże 3 dni bez włączania. Teraz nie chce się włączyć . Nie wiedziałem co mam zrobić. Na szczęście mam go objętego gwarancją ...

Usłyszałem że można zrobić w nim tak zwany "HARD RESET" , jak to zrobić ? Wytłumaczy mi to ktoś w jakiś prosty sposób ?

Ps. Proszę nie pisać bezsensownych odpowiedzi typu: "Wujek google http:\xxx-xxx.pl " albo "Poszukaj w google" bo szukałem i nie znalazłem więc napisałem post tutaj dlatego, abym dostał odpowiedź oraz aby odpowiedź dostali inni ludzie mający ten sam problem. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

na stronie producenta jestesmy poinformaowani o istnieniu przycisku reset gdzies na obudowie poszukaj go albo poszukaj w instrukcji (powinien być dołączony poradnik i przewodnik po obsłudze tabletu )

Poniżej SS:

http://scr.hu/0i8s/fmaf5

i go zresetuj jak nie to przejdziemy do factory reset

moze sie rozladowal i podlacz do ladowarki? xD

@pawisoon

to jest reset , czyli zresetowanie tabletu. Wyłączenie oraz ponowne włączenie urządzenia, a mi chodzi o hard reset. (trudny reset) wszystkich plików i przejście do danych standardowych , takich jakie miałem odrazu po wykupieniu go.

@ZapominamMaili

Niestety. Podłączyłem go do ładowarki, ładował się 3 dni. Potem zostawiłem go jeszcze na 3 dni bez włączania żeby odreagował/odpoczął xD. Ale to także nic nie dało. Gdy włączam tablet zaczyna się wczytywać napis "MODECOM" i wczytuje się bez przerwy... Zostawiłem także żeby się wczytywał 3 dni więc to nic nie zmieniło. Nadal nie chce się włączyć...

W dalszym ciągu proszę o pisanie wiadomości . Zrobię wszystko co napiszecie, więc jak macie jakiś pomysł albo się na tym znacie to proszę pisać.

@Refresh ...

Musisz wgrac system na nowo najlepiej, oprogramowanie do aktualizacji / ratowania systemu znajdziesz na stronie producenta.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0