Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] 0 punktów i wyjście z lobby


Taureus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli było to przepraszam, więc pytanie jest takie jeżeli mam 0 punktów i wyjdę podczas wyboru bohatera to spadnę dywizję niżej ?

Opublikowano

@up to zależy.. Jeśli jesteś w dywizjach 4-1 to jest szansa na przeniesienie cię do ligi niżej. Natomiast jeśli jesteś w 5 dywizji to dostajesz już na minus. Ja przykładowo w Złoto 1 po wyjściu miałem -13 pkt i trzeba było zagrać 2 mecze aby zneutralizować ten wynik

Opublikowano

Nwm jak mam sprawdzić to mmr więc macie mój lolking dajcie znać xD

 

http://www.lolking.net/summoner/eune/27473607
 

 

(wiem że słabiak ze mnie i debilny nick wybrałem no ale jest jak jest :D )

 

Nie da się sprawdzić MMR gdyż jaka sama nazwa wskazuje jest to ukryte ELO... Przy wyjściu z lobby gdy posiadasz 0 punktów NIE SPADNIESZ z dywizji gdyż Twoje MMR nie ulega zmianie przy wychodzoniu z lobby. Będziesz miał 3 punkty na minusie. Później jak przegrasz grę to są 2 opcje:

* jeżeli twoje MMR jest wystarczające abyś pozostał w tej dywizji - dostaniesz +3 pkt i będziesz miał 0.

* jeżeli twoje MMR nie będzie wystarczające abyś w niej pozostał - spadniesz.

Opublikowano

Nie da się sprawdzić MMR gdyż jaka sama nazwa wskazuje jest to ukryte ELO... Przy wyjściu z lobby gdy posiadasz 0 punktów NIE SPADNIESZ z dywizji gdyż Twoje MMR nie ulega zmianie przy wychodzoniu z lobby. Będziesz miał 3 punkty na minusie. Później jak przegrasz grę to są 2 opcje:

* jeżeli twoje MMR jest wystarczające abyś pozostał w tej dywizji - dostaniesz +3 pkt i będziesz miał 0.

* jeżeli twoje MMR nie będzie wystarczające abyś w niej pozostał - spadniesz.

Gdzie nazwa "matchmaking rating" wskazuje, że jest to ukryte? Nie wskazuje.

PŁYTA GŁOWNA: ASRock Z97X Killer  |  PROCESOR: i5 4690k @4.5 GHz + Macho Black White  |  KARTA GRAFICZNA: MSI GTX 770 2GB   |  RAM: G.Skill TridentX 16GB 2400MHz CL10  |  ZASILACZ: Chieftec CTG-600-80P 600 W  |  SSD: Crucial MX100 256GB  |  OBUDOWA: Zalman Z3 Plus  |  MONITOR: Eizo FS2434  | MYSZKA: Razer Deathadder Chroma   |  PODKŁADKA: Zowie G-TF Speed   |  KLAWIATURA: Microsoft Sidewinder X6  |  SŁUCHAWKI: Takstar HD2000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...