Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moja pierwsza gra platformowa


AnonPoland

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam wam do przedstawienia grę platformowa pisaną w HTML5 Jquery :) jest to moja pierwsza gra tak więc nie oceniajcie zbyt surowo

 

Link

 

: http://gameforum.zz.mu/12/

 

 

Z GÓRY SORY ZA WOLNY HOSTING ALE MAŁO DOBRYCH JEST BEZ REKLAM

 

 

W grze znajduję się

 

-Przeciwnik Strzelający

-Platformy

-Bohater

-Licznik Żyć

-Tło

 

Mam zamiar dodać

-Poziomy

-Lepsi wrogowie

-Punkty

-Animacje

oabpsw.png
Opublikowano

Przetesttuje ;p

popraw da się skakać tak że te bloki są niewidzialne ;d

2. byłem na win i nic się nie stało ;/

No wiem xD w przyszłości to tepnie do 2 lvla

oabpsw.png
Opublikowano

Gdy wyjdzie się poza mapę , postać znika i nie wraca.. :)

:p kurde xD w piątek będzie kolejny update spokojnie wszystko będzie naprawione

oabpsw.png
Opublikowano

Troszkę zbugowana gra.

Ja na twoim miejscu poprawiłbym wszystkie bugi wtedy dawał do oceny, pozdrawiam :)

Opublikowano

Słaba ta gre. Strzeljący przeciwnicy którzy nic nam nie robią. Dużo bugów i 0 pomysłu na 1 planszę. Oraz zbugowana platforma

 

http://scr.hu/0u5k/hs9y8 
 

 

zaznaczone zielonym kolorem poprostu przelatuje się przez nią jak powietrze ;) gra jest słaba do oceny zrób ocs zajebistego a nie tlyko 1 plansza z masą bugów chyba zrobiłeś gre i nawet jej nie testowałeś...

Mój pro złomek:

 

Procesor: Intel Pentium Dual-Core E5300 2.66 ghz | Karta graficzna: Asus Radeon HD 4350 | Mobo: Foxconn G31MX | RAM: 2gb ddr2 | Monitor: 1280x960 PnP | Zasilacz: Delta 300W

Opublikowano

Słaba ta gre. Strzeljący przeciwnicy którzy nic nam nie robią. Dużo bugów i 0 pomysłu na 1 planszę. Oraz zbugowana platforma

 

 http://scr.hu/0u5k/hs9y8 
 

 

zaznaczone zielonym kolorem poprostu przelatuje się przez nią jak powietrze ;) gra jest słaba do oceny zrób ocs zajebistego a nie tlyko 1 plansza z masą bugów chyba zrobiłeś gre i nawet jej nie testowałeś...

Jak nic nie robią jak zabierają nam życie :D maż u góry życia

oabpsw.png
Opublikowano

Masa bugów, do 1 platformy jakoś nie idzie doskoczyć, a "laserki" nie chcą zabić - jednak można je wykorzystać do buga teleportującego na niektóre platformy.

9obpmnjr.png

Opublikowano

Słabo jak na pierwszą grę.

 

 


 

 

No zeby dawać grę do oceny zrobiona za pomocą tutka gdzie różni sie tylko grafiką to... (Dokończcie sami)

sig2@TychusPL@eu@9@0@11111111111111@1111

 

Opublikowano

Nie lepiej żeby nie było tych żyć? Od razu padasz i gra staję się trudniejsza.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Eh czy mi się zdaję czy na jeden z bloków nie da się doskoczyć?

Ilość postów:


100-postów-[]
200-postów-[]
400-postów-[X]
800-postów-[X]



Pomogła ci lub spodobała ci się moja odpowiedź? Daj like ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...