Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WIELKIE OTWARCIE][BETA][CHOWANY+TNTRUN+SURVIVAL+CREATIVE+PARKOUR]TBCraft[50 SLOT] 1.6.2


BloomPlaying

Serwer  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chcecie jeszcze na serwer?

    • MobArena
    • SurvivalGames
    • TheWalls
    • Drop surowców ze stone
    • PVP
    • Inna atrakcja/plugin (Zaznaczcie i dajcie odpowied?)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

k86x.png

BETA - Zagłosuj co TY chcesz na serwerze! Za zagłosowanie nagrody ba serwerze!

46.29.23.162:26375

Witaj drogi użytkowniku forum. Dzisiaj przedstawiam Ci startujący super serwer Minecraft.

Serwer startuje w wersji Beta, żeby dać wam możliwość krytyki, testowania i wyrażania swoich opinii.

6cjh.png

Serwer jest serwerem tradycyjnym Survival, lecz są na niego dorzucone różne atrakcje. Mamy także tryb Creative.

Działki na tym trybie są zazwyczaj wymiarów 30x30 lub 32x32. Możesz sam zadecydować gdzie chcesz grać i w jaki sposób.

mjce.png

vq7j.png

Na serwerze mamy na razie kilka atrakcji, które nie są w pełni dokończone. Właśnie dlatego dajemy wam otwarty wybór i wy możecie zadecydować

co ma być jeszcze na naszym serwerze.

Na obecną chwilę na serwerze mamy:

- TNTRun nieco odmienione, niż to, co u HyPixel'a. Gracze niszczą TNT, a my uciekamy :P

- Hide And Seek, czyli Chowany. Chowający są blokami i się chowają, a szukający ich muszą znaleść i zabić.

- Kilka komnat Parkour'ów - Od dla n00b'ów, do zaawansowanych.

- Soocer - Piłka nożna na stadionie narodowym skończonym w 90%

bhcs.png

bfqo.png

txv9.png

v9e6.png

q2g.png

Po zarejestrowaniu się na serwerze dostaniemy zegarek i książkę z regulaminem. Wpierw zapoznajemy się z regulaminem.

Potem klikamy obojętnie którym przyciskiem myszy zegarkiem i otwieramy menu serwera, w którym wszystko mamy.

z0hf.png

pmv3.png

System narkotyków daje nam możliwość kupna różnego rodzaju narkotyków, które dają nam dodatki pozytywne i negatywne dla nas.

Narkotyki są płatne. Po ich kupnie od razu dostajemy ich efekt.

nekq.png

2fy0.png

Na serwerze będziecie czuć się bezpiecznie. Żeby pokonać cheater'ów, nie potrzebowaliśmy OtherDrops, czy innych blokujących rzeczy.

Nasz system zabezpieczeń radzi sobie dobrze z próbą stworzenia drugiego konta po otrzymaniu bana.

Jeżeli jednak ktoś cheat'uje na serwerze, można to zgłosić do nas na forum, które wkrótce wystartuje, lub komendą /helpop.

hy18.png

Na serwerze każdy udzieli od nas pomocy. Jeżeli ktoś takowej pomocy nie otrzyma, może napisać do mnie (MicroGaming) lub na /helpop. Wtedy na pewno

otrzymacie pomoc. Nikt tutaj nie patrzy na nikogo obojętnie.

f8ot.png

- Dobrą atmosferę

- Miłą administrację

- Dużo atrakcji

- Możliwość wyrażania opinni co do serwera

- Serwer zależny od graczy, nie od nas :)

- O wiele więcej

Zapraszamy na beta testy serwera 1 września 2013 roku o godzinie 20:00!

Będzie dostępna 1 arena TNTRun, 1 arena Chowanego, Creative i Survival.

Jak ktoś chce zostać na dłużej, może już zacząć grać teraz. Jego itemy będą bezpieczne.

Opublikowano

No to pozdrawiam i życzę sukcesów już wrzucam IP na FB wraz z opisem i godziną startu i czekam na odpowiedzi.

@Edit Zrobione :D

kb8.png

Opublikowano

@UP Nie ma za co :) Jako, iż mamy umiejętności postawić taki serwer, to chcieliśmy wyjść właśnie z inicjatywą dla graczy, których z jakiś powodów nie stać lub nie mogą sobie kupić Non-Premium.

Opublikowano

@UP Nie ma za co :) Jako, iż mamy umiejętności postawić taki serwer, to chcieliśmy wyjść właśnie z inicjatywą dla graczy, których z jakiś powodów nie stać lub nie mogą sobie kupić Non-Premium.

Chyba nie mogą sobie kupić premium.

Ps. nick w grze Lobod.

Dodatkowe przywileje to wejście na serwer nawet gdy full i np. wchodzenie do pełnych MiniGier.

kb8.png

Opublikowano

Jeśli to coś nazywacie TNT Runem to powodzenia.

Jest to zwyczajny spleef, usuwasz bloki, tylko że nie łopatą np. śnieg, ale łapką TNT.

A areny wyglądem nie grzeszą .



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...