Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy mogę zainstalować Fife na nowym systemie przy pomocy tego samego klucza?


chomik007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie, muszę wgrać na nowo Windowsa, no i mam na laptopie zainstalowaną fife 13 i origin, i czy będę mógł zainstalować fife ponownie na tym samym kodzie z pudełka gry ?

Opublikowano

Gdy zainstalujesz Origin i zalogujesz się na swoje konto to gra juz tam będzie. ;) Wystarczy zainstalować ja z płyty która posiadasz lub pobrać za pośrednictwem Origin. Nie będziesz proszony nawet o podanie klucza. ;)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Tak ale nie na tym samym kodzie tylko na tym samym koncie Origin. Zamiast wpisać kod to wejdziesz na swoje konto Origin i gra automatycznie się pobierze.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

 

Tak ale nie na tym samym kodzie tylko na tym samym koncie Origin. Zamiast wpisać kod to wejdziesz na swoje konto Origin i gra automatycznie się pobierze.

Użytkownik ma płytę wiec nie musi niczego pobierać. ;) Wystarczy ze podczas instalacji z płyty zaloguje się na swoje konto Origin ponieważ zostanie o to poproszoy. ;)W tym dziale obiwaiazuja prefixsy wiec tytuł został zmieniony. ;)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Użytkownik ma płytę wiec nie musi niczego pobierać. ;) Wystarczy ze podczas instalacji z płyty zaloguje się na swoje konto Origin ponieważ zostanie o to poproszoy. ;)W tym dziale obiwaiazuja prefixsy wiec tytuł został zmieniony. ;)

 

Tak tylko myślałem, że nie ma płyty bo w treści swojego tematu napisał o samym kodzie z pudełka.

I tak FIFA 13 przez Origin musi pobrać aktualizację gry.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...