Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie bony 6/7 dla wojownika body?


jestemwojem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie bony 6/7 dla wojownika body będą najlepsze do pvp? Na serwerze,którym gram nie ma bonów klasowych, wiem że podstawą 6/7 jest wartosć ataku. Problem mam z 7 bonem ponieważ, tam chodzi o to, żeby jak najwięcej bić ze skila i tutaj się zastanawiam czy dawać szanse na krytyka +8% czy siłe +8 .

Za pomoc oczywisćie nagradzam ;)

Opublikowano

Do expa 8 siła, na wojny także 8 siła, w pvp możesz inwestować w 8 kryta, lecz jeśli ogólnie w eq masz sporo na krytyka (kilkadziesiąt procent) bierz i tak siłę.

Opublikowano

to pomieszaj sobie eq typu zrób siła/zręczność na hity najlepiej będzie siła/wartość ataku gdzie niegdzie kryt i szycie a jak chcesz bić dużo ze skila to siła podstawa kryta wiecej niz 70 nie potrzebujesz bo i tak będzie cały czas siadać

Opublikowano

Ja bym wbił siłe i kryta, wartość ataku to gówno ;/ (chyba że chodzi o mentala ;pp)
Ja zazwyczaj robię PŻ + siła/PŻ + kryt/ siła +kryt i jakoś daję sobie radę :3

"Gwałcimy scenę w każdy możliwy otwór,
Laicy słysząc to mają wymiotny odruch..." WSRH
TheMixtapePL - to coś więcej, niż PvP!.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...