Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] BS na 5 slotów na serwer neurox


xDarthx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka tak jak w temacie szukam działającego i sprawdzonego na tym serwerze bsa na 5 slotów.

Dodam że bs by padmak nie działa

Z góry dzięki :D

Opublikowano

Gdy odpalam ten od padmaka to wszystko robię tak jak na innych serwerach tyle że tutaj wyskakuje coś takiego

"Exception: main.cpp|78||InitModule
Fehler beim Initialisieren der Clientfunktionen, der Bot muss beendet werden. Melde dich bitte mit Servname auf meiner Facebook-Page"

I gdy nacisne ok to wywala do pulpitu ???

Opublikowano

Gdy odpalam ten od padmaka to wszystko robię tak jak na innych serwerach tyle że tutaj wyskakuje coś takiego

"Exception: main.cpp|78||InitModule

Fehler beim Initialisieren der Clientfunktionen, der Bot muss beendet werden. Melde dich bitte mit Servname auf meiner Facebook-Page"

I gdy nacisne ok to wywala do pulpitu ???

Też tak mam z starym.

Pobierz nowego -,-

qf5r.jpg


Opublikowano

Nic nie pomogło ale polecą like za chęci :D

 

Spróbuj wypakować serwer na jakim grasz ponownie i jeszcze raz wgraj BS'a i wtedy spróbuj.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...