Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Sposób na pakiet za 8 zł


CoDaMBoro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ALL a dokładniej Panie bo każdy o nich zapomina tu i Panów
co do kaszteli bug dajej działa jezeli chochi o otwarcie slotu z 0 na1
.To znany sposób i już tu opisywany nie raz (dla nowych lub leniwych
dajesz + w fiddler po wpisie kupna)ci co w temacie to wiedzą gdzie. A na
marginesie kedyś tu opisywanu błąd na pakiety
za 8zł dalej działa tylko tym sposobem mieliście 1 i znikał ale i tak
ludzie się cieszyli bo kopiując link mieii premke za 8ZŁ na 3 mechy. A
ten pakiet idzie zdublować i nie mówie o (fiddler)) lub Tamper Dane. Od
razu udziele odpowiedzi na głupie pytania: A mianowicie kupujesz pakiet
za 8 ZŁ (pakiet 2) Tam masz premke na 3 miechy co najważniejszwe i
powielasz (nie Fidlerem ,ani tamperem) Nie bede tłumaczył jak ale za
paysafecad za 32zł masz premke na 12 miechów + te dodatki ala szrapnel
i bla bla bla

 

Dla zainteresowanych jest to opisane na .elite i wiadomo jak dalej ale uprzedzam są odnosniki i w hu......wypowiedzi zanim sie dokopiecie.Sorki co do temoatu to trzeba pokopać A .za początek ale dawałem odp: co fo kaszteli ale mnie poniosło i wyszedł nowy temat

Opublikowano

Witam ALL a dokładniej Panie bo każdy o nich zapomina tu i Panów

co do kaszteli bug dajej działa jezeli chochi o otwarcie slotu z 0 na1

.To znany sposób i już tu opisywany nie raz (dla nowych lub leniwych

dajesz + w fiddler po wpisie kupna)ci co w temacie to wiedzą gdzie. A na

marginesie kedyś tu opisywanu błąd na pakiety

za 8zł dalej działa tylko tym sposobem mieliście 1 i znikał ale i tak

ludzie się cieszyli bo kopiując link mieii premke za 8ZŁ na 3 mechy. A

ten pakiet idzie zdublować i nie mówie o (fiddler)) lub Tamper Dane. Od

razu udziele odpowiedzi na głupie pytania: A mianowicie kupujesz pakiet

za 8 ZŁ (pakiet 2) Tam masz premke na 3 miechy co najważniejszwe i

powielasz (nie Fidlerem ,ani tamperem) Nie bede tłumaczył jak ale za

paysafecad za 32zł masz premke na 12 miechów + te dodatki ala szrapnel

i bla bla bla

 

Dla zainteresowanych jest to opisane na .elite i wiadomo jak dalej ale uprzedzam są odnosniki i w hu......wypowiedzi zanim sie dokopiecie.Sorki co do temoatu to trzeba pokopać A .za początek ale dawałem odp: co fo kaszteli ale mnie poniosło i wyszedł nowy temat

jest już temat o tych pakietach za 8 20 i 32
Opublikowano

Zapomniałem dodas jak już się dopiecie (dla wytrwałych) TO NIE ZAPOMNIJCIE SKOPIOWAĆ Skrypty :) Bo działa i na inne pakiety z BP

Pozdro:i miłego wkońcu okradanoa BP)



jest już temat o tych pakietach za 8 20 i 32

Tak jes ale poczytaj albo poprubuj masz tylko 1 raz wybyf i wiecej nie dasz a pisze o czym innym i prosze Cie nie pouczaj jak nic nie wnosisz nowego (oprucz powielania tematów)

Opublikowano

Zapomniałem dodas jak już się dopiecie (dla wytrwałych) TO NIE ZAPOMNIJCIE SKOPIOWAĆ Skrypty :) Bo działa i na inne pakiety z BP

Pozdro:i miłego wkońcu okradanoa BP)

 

 

Tak jes ale poczytaj albo poprubuj masz tylko 1 raz wybyf i wiecej nie dasz a pisze o czym innym i prosze Cie nie pouczaj jak nic nie wnosisz nowego (oprucz powielania tematów)

ty nie rozróżniasz chyba tematu od posta
Opublikowano

Zapomniałem dodas jak już się dopiecie (dla wytrwałych) TO NIE ZAPOMNIJCIE SKOPIOWAĆ Skrypty :) Bo działa i na inne pakiety z BP

Pozdro:i miłego wkońcu okradanoa BP)

 

Tak jes ale poczytaj albo poprubuj masz tylko 1 raz wybyf i wiecej nie dasz a pisze o czym innym i prosze Cie nie pouczaj jak nic nie wnosisz nowego (oprucz powielania tematów)

A ty nic nowego poza nie znajomością ortografii...

 

@Topic: Było to już wiele razy. Takie coś dalej istnieje, sam używam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...