Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wybierzcie mi Avatar + oceńcie sygnę w komciach xD


Hardzikk

Avatar?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który avatar jest twoim zdaniem najlepszy na to forum?

    • Emociak - ver. 1
      0
    • Emociak - ver. 2
      0
    • Emociak - ver. 3
    • Emociak - ver. 4
    • FreeStyle

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

 

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------

 

Siemanko, prosiłbym was o szybkie zagłosowanie na najlepszy Avatar z tych poniżej, który najlepiej by się nadawał tutaj na forum :D Pokazane będą tu 4 wersje Emociaka i 1 wersja freestylowca :D Proszę o głosowanie tylko w ankiecie, w komentarzach oceńcie sygnaturę poniżej :D

 

xnnt.jpg Emociak - ver. 1

 

mgsv.jpg Emociak - ver. 2

 

blwu.jpg Emociak - ver. 3

 

22ct.jpg Emociak - ver. 4

 

nw7a.jpg FreeStyle

 

 

 

 

Sygna:

jrqk.jpg

wz05.png

Opublikowano

Avatar ostatni, a sygna przedostatnia( z samochodem ) Gdyby nie było widać tych skilli czy jako to się tam nazywa by w miarę przyzwoicie wyglądała.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

dobra, dobra :D

 

2 UP@

 

Właściwie to chodzi o całą sygnę xD

 

3 UP@

 

No, może, jak chcecie to wstawie inną do oceniania :D

wz05.png

Opublikowano

Avatar Freestyle, a sygnatura z samochodem. Tylko dlatego, że brakuje odpowiedzi "żadne z poniższych"

Opublikowano

Avek 3 lub czwarty, a sygna to raczej żadna ew. ten samochód tylko musisz pamiętać, że wymiary max sygny 200x800

Opublikowano

widzę, że głosowanie i tak odbyło się w komentarzach, a zamiast oceniać całą sygnaturę (bo to ma być całość) to wy wybieraliście tylko konkretną część :D chciałem w tej sygnie pokazać swoje konta na grach MP ale widze, że to niepotrzebne i nie wiedziałem, że tak małe wymiary mogą być sygny :D no nic. ja chyba wybiorę inną sygnę (bo nawet samochód się nie zmieści :D), prawdopodobnie o czym innym xD. ale dzięx za podanie mi głosów na avka. wygrywa free style xD

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Temat do zamknięcia. Panie Moderatorze: do roboty ;)

wz05.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...