Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2]GoldCraft [Survival/Frakcje] 24/7 Ogarnięta Administracja


KcinPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

MinecraftBanner.png
GoldCraft
infokf.png
Typ serwera: Dedyk
Typ serwera: Survival/Frakcje
Iloc slotów: 10
Ip serwera: s3.mine24.pl:40318
Zwierzęta: Tak
Potwory: Tak
PvP: Tak
Nether: Tak
Premium: NonPremium
WhiteList: WyĹÄczona
admd.png
[Wlasciciele]
Szuszf0l
VerkisPL
[VIP]
dawid1270
plug.png
Pluginy Do Survival&Frakcje
infodod.png
Mila Administracja
Ciepła Atmmosfera
Ogarnięcie
Przyjazna I Ciepła Rozgrywka
PS: Jestem VIP Na Tym Serwerze Ja tylko Reklamuje

Generator by Arnn

 

 

mca.png


Opublikowano

Nie polecam serwera.

Dlaczego?

- Grać nie można ponieważ są ogromne lagi!

- Serwer ma 10 slotów, a pluginów ma 26.

- Reklama zrobiona zwykłym generatorem oraz nie zachęcająca do wejścia.

- Spawn to zwykły kwadrat z jakimiś tabliczkami np. regulamin identyczny jak na 100 słabych serwerach praz tabliczki z warpami, które nie działają.

- Na serwerze gra tylko administracja czyli 2 właściciele, 1 vip i bardzo żadko jacyś admini / moderatorowie.

- Serwer prowadzony przez dzieci, które mówią że im ucięło parkour, który budowali i nie wiedzą że to niewygenerowany chunk.

Dla tego właśnie, szczególnie odradzam wam ten serwer. Pozdro dla adminów -.-

8cx5SBJ.png

 

Posty: 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Opublikowano
Pozdrawiam ciebie bardzo serdzecznie ;)

Kolejny gracz który wchodzi na serwer i stwierdza że jest gównem.

A grać się nie da bo serwery hostingu im padły.

A co do spawnu, nie jest on kwadratowy tylko mały bo do SV a nie Hide'n Seek ;)

Pograłbyś troche na serwerze a nie wchodzisz i odrazu mówisz że denny

Pograłeś 5 minut i stwierdziłeś to.

A pozatym sam chciałeś tam range.

Aha i co do tego chunka, to tutaj się mylisz mój "znawco" bo to nie był chunk tylko bug serwera który usunął mape ;)

mca.png


Opublikowano

Nadal nikt u was nie gra ;) Nadal sami właściciele i jeszcze bana mi daliście za to że napisałem swoją opinię ;) Widać ile lat mają ci właściciele. Ban o treści: papa :*** . Pozdro ;* Nie grajcie na tym serwerze! Jest to kolejny śmieć w internecie.

8cx5SBJ.png

 

Posty: 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Opublikowano

Administracja jest tak ogarnięta jak dziecko w przedszkolu, a pisze: "Miła administracja, ciepła atmosfera" powinno być "Chamska administracja i ostra atmosfera. Wbijając na ten serwer straciłem tylko czas ;_:

8cx5SBJ.png

 

Posty: 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...