Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Zawieszanie się obrazu w grach podczas przytrzymania klawiszu


lewy77

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z Obrazem w grach ( wszystkich ) Gdy przytrzymam jakiś klawisz podczas rozgrywki, zawiesza się obraz i wraca dopiero gdy puszczę przycisk. Baardzo proszę o pomoc

Budowniczy
Opublikowano

Sprawdz klawiaturę, w ustawieniach komputera i tam zobacz.

 

Myśle, że to nie jest Shift, bo za wciśnięcie jego, też może się obraz zwiesić.

 

A i zobacz czy w ustawieniach klawiatury nie ma żadnych błędów itd.

 

P00zdrawiam!

Opublikowano

Zaraz sprawdzę , ale zawiesza się jak np przytrzymam klawisz W czy inny .. więc chyba to nie klawisze trwałe .



Niestety nie miałem zaznaczonego ;/ Gdy przytrzymam dowolny klawisz na klawiaturze to obraz gry się zawiesza a dźwięk słychać ! gdy puszczę obraz wraca . Nie wiem co robic

Dodam jeszcze , że w menu dowolnej gry też występuje ten problem gdy przytrzymam dowolny klawisz ;/

Opublikowano

Zaraz sprawdzę , ale zawiesza się jak np przytrzymam klawisz W czy inny .. więc chyba to nie klawisze trwałe .

 

Niestety nie miałem zaznaczonego ;/ Gdy przytrzymam dowolny klawisz na klawiaturze to obraz gry się zawiesza a dźwięk słychać ! gdy puszczę obraz wraca . Nie wiem co robic

Możesz zobaczyć czy przypadkiem gdy naciśniesz wtedy dowolny klawisz nie zaczynają się świecić wszystkie 3 diody. Jeśli nie to nie ma problemu z odczytywaniem informacji z klawiatury, ale mimo to możesz w Menadźerze urządzeń poszukać i odinstalować klawiaturę a następnie ponownie ją zainstalować. Może masz zbyt mało wolnej pamięci RAM i każda dodatkowa akcja powoduje taki stan. Jak widzisz przyczyn może być bardzo dużo. Nie jestem dokładnie w stanie Ci pomóc. :(

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Możesz zobaczyć czy przypadkiem gdy naciśniesz wtedy dowolny klawisz nie zaczynają się świecić wszystkie 3 diody. Jeśli nie to nie ma problemu z odczytywaniem informacji z klawiatury, ale mimo to możesz w Menadźerze urządzeń poszukać i odinstalować klawiaturę a następnie ponownie ją zainstalować. Może masz zbyt mało wolnej pamięci RAM i każda dodatkowa akcja powoduje taki stan. Jak widzisz przyczyn może być bardzo dużo. Nie jestem dokładnie w stanie Ci pomóc. :(

Niestety z klawiaturą jest wszystko ok . Obawiam się , ze może to być problem sprzętowy .. hmm może coś nie tak z zasilaczem ? albo przewodami ? jest taka opcja ?

Opublikowano

Niestety z klawiaturą jest wszystko ok . Obawiam się , ze może to być problem sprzętowy .. hmm może coś nie tak z zasilaczem ? albo przewodami ? jest taka opcja ?

Jak mówiłem może być dużo powodów. Może masz po prostu już starszą maszynę, lub zaśmieconą. :(

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Właśnie wczoraj pojawił się u mnie ten sam problem, ale nie dotyczy to wszystkich gier np. w wiedźmin 2 jest ok a w brothers in arms, grze o niższych wymaganiach wiesza się ekran.

 

 

lewy77 poradziłeś sobie z tym problemem??

Opublikowano

Właśnie wczoraj pojawił się u mnie ten sam problem, ale nie dotyczy to wszystkich gier np. w wiedźmin 2 jest ok a w brothers in arms, grze o niższych wymaganiach wiesza się ekran.

 

 

lewy77 poradziłeś sobie z tym problemem??

Nie . U mnie nie ma znaczenia jaka gra , nawet przeglądarka .. gdy przytrzymam np klawisz W .. to obraz się zawisza , ale dźwiek słychać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...