Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile mnie moze takie eq kosztować ?


Frugo9999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile mnie morze kosztowac takie eq na s11 ?

Bransa z Lez+8 2k 10do pz 20dt 20grota

Wisior Z Lez+8 2k pz 10kryt 15strzaly 8omdl

Strachu+8 20dt 20grota 8speed ataku reg pz 30

Ebo+9 20grota 20dt 20speed 15strzaly

Stal Woj+8 15strzaly 2k pz 10do pz 10%odbicie 40wart ataku kd+4 (deff speed uchylka)

Lwia tracza+9 20dt 20grota 15blok 12sila

Fenki+9 15strzaly 10kryt 2k pz 8omdl

Truta+9 sr30 kd+4 mob kryt szycie 20dt 20grota

Rib+9 sr35 20dt kd+4 kryt mob

Proszę o wycene kazdego itema w yang osobno !

Opublikowano

Bransa z Lez+8 2k 10do pz 20dt 20grota

 

Wisior Z Lez+8 2k pz 10kryt 15strzaly 8omdl

 

Strachu+8 20dt 20grota 8speed ataku reg pz 30

 

Ebo+9 20grota 20dt 20speed 15strzaly

 

Stal Woj+8 15strzaly 2k pz 10do pz 10%odbicie 40wart ataku kd+4 (deff speed uchylka)

 

Lwia tracza+9 20dt 20grota 15blok 12sila

 

Fenki+9 15strzaly 10kryt 2k pz 8omdl

 

Truta+9 sr30 kd+4 mob kryt szycie 20dt 20grota

 

Rib+9 sr35 20dt kd+4 kryt mob

Teoretycznie (bo na serio to po pierwsze takich itemów nikt nie ma, po drugie po prostu byś ich nie kupił. Niektórych rzeczy się nie sprzedaje.) musiałbyś mieć na wydanie powyżej 200kkk. Nie da się ich wycenić, bo byłyby one jedynymi takimi na serwerze. Nie ma porównania.

Opublikowano

Taka rada nigdy nie pytaj ziomków z m1.

Dla testów pytałem się to dają ci jakieś śmieszne itemy i powiedzą że tyle jest to warte

sam musisz sie rozeznac w rynku

Rekrut
Opublikowano

Około 900zł powinienieś dostać.

 

Nikt nie wyceni Ci takich itemków na S11 w yang , ponieważ mało kto takie ma. EQ takie bardziej pasuje do priva hard niż do PL'a :D

JrCU7.png


Opublikowano

Jeżeli chcesz to sprzedawać, to nie wystawiaj wszystkiego na raz, gdyż może kogoś interesować jakiś jeden poszczególny item, a nie cała reszta.

Co do wyceny w yang to nie będzie łatwe.

Opublikowano

Trudno nam wycenić to w yangach ponieważ, kto ma takie eq :)
Ewentualnie popytaj jakieś wysokie lvl.

Ale myślę że około 1000zł warte.

1kkk= 90zł

10kkk=900zł

Opublikowano

Standard na MPC, jeden przychlast podał kwotę 1k zł i 5 ekspertów zaraz po nim małpuję 1k zł ... Uja się znacie, a się udzielacie. Gdyby ktoś miał takie eq to by mial z 5k w kieszeni, PL upada racja, ale to są prawie perfecty warte bardzo dużo, nawet na upadającym PL'u ;)

Opublikowano

Ładniutkie eq, zazdroszczę :]

 

Nie sprzedawaj w yangach, taka rada - jak sprzedasz w złotówkach będziesz miał sporo kasy.

Yangi - jakieś 8-10kkk.

Złotówki - 800-1200 zł.

LVPiwog.png


Sygnaturka by ja xD


Metin2 - 4 lata gry Minecraft - 2 lata gry CS 1.6 - 2 lata gry SA:MP - 2 lata gry


Opublikowano

To tylko pozazdrościć takiego eq ;] Całe eq warte na moje oko 1500zł wzwyż. Sprzedawaj za złotówki, bo yangi nic ci nie dadzą ;]

Ilość postów:


100-postów-[]
200-postów-[]
400-postów-[X]
800-postów-[X]



Pomogła ci lub spodobała ci się moja odpowiedź? Daj like ;]

Opublikowano

Ani grosz (skrzynie amora)

Eh i co ty gadasz chłopię, bajki wciskasz.

Już wam tłumaczę o co chodzi, przeczytajcie nazwę tematu : "Ile mnie może takie eq kosztować"

No właśnie czyli on tego nie ma...

Kosztować to by cię mogło nawet 10tyś zł, ponieważ takiego eq jeszcze nikt nie ma i raczej mieć nie będzie, owszem są pojedyncze perfekty, ale kompletu nikt nie zrobił...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...