Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MerkuryCraft [PvP] [30slot] [24/7] [Super Rozgrywki TnTRun oraz Splegg] ZAPRASZAM!


dawidek951

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MinecraftBanner.png


infokf.png

Typ serwera: Dedyk

Typ serwera: PvP Oraz Rozgrywki [splegg] [TnTRUN]

Iloc slotów: 30

Ip serwera: 46.29.21.141:5016

Gametracker:

b_350_20_8BA95B_6D8646_FFFFFF_2C5C23.png

Zwierzęta: Nie

Potwory: Nie

PvP: Tak

Nether: Nie

Premium: NonPremium

WhiteList: WyĹÄczona

admd.png

Zalozyciel/Technik : ZakreconyCreeper


Moderator/Budowniczy: ransofix0n

plug.png

Potrzebne na serwer ktore umilaja gre

infodod.png

Witaaajcie, wiekszosc z was nie widziala nigdy serwera PvP+Splegg+TnTRun.Zapewnie kazdy z was chcial zagrac w TnTRUN ale nie mieliscie premium!! a teraz macie okazcje sobie pograc w splegg oraz TnTrun Serdecznie Zapraszam Na serwer Zobaczycie ze warto!

Opublikowano

Mam pytanie czemu chamsko się reklamujecie u mnie na czacie co to ma być?

Tylko pokazujecie swój poziom. Żeby administracja serwera takie rzeczy robiła.

Jak tylko ktoś wszedł to dostał bana bez wpisania powodu więc nie rozumiem takiej reklamy.

jjVvjT4.png


Opublikowano

Mam pytanie czemu chamsko się reklamujecie u mnie na czacie co to ma być?

Tylko pokazujecie swój poziom. Żeby administracja serwera takie rzeczy robiła.

Jak tylko ktoś wszedł to dostał bana bez wpisania powodu więc nie rozumiem takiej reklamy.

Kiedy niby???

Opublikowano

JAKIEGO NODUSA !!! nie mam nodusa zreszta nie ma na 1.6.2 OMG /1 wez no odbanuj

 

nie bądz cham odbanuj

Po 1. Nodus na 1.6.2 Jest zobacz sobie na MPCForum 2. Nie odbanuje cię Bo obrazałeś mnie oraz miałeś Nodusa. Koniec tematu :)

Opublikowano

Tak serwer ON,

 

Dzisiaj po godzinie około godziny 17.30

Nick: ransofix0n czyli od was z administracji.

Gdałem z nim i powiedział ze przepraszam , dostałeś bana tak? podaj nick dam ci unbana i przepraszam tez za niego

Opublikowano

Pomóżcie mi.

Mam takiego buga, że nawet nie moge nic napisać.

 

Proszę admina o zabicie mnie na serwerze !!!!

Ale jak nie mozesz nic pisac?

Opublikowano

Dziękuję za pomoc.

 

Nie mogłem przeżyć tego buga. Był taki nienormalny. Normalnie nie mogłem nic zrobić ani nacisnąć menu, ani czegoś napisać, ani wejść w EQ no w ogóle niczego, bo ciągle cofało mnie w jedno i to samu miejsce.

 

 

@Topic

 

Serwer jest po prostu świetny. Mapka jest zaje**sta. Gracze lamią :D (Co niektórzy :D), ale jest zajebista atmosfera. Nigdy nie grałem na tak dobrym serwerze. Możecie być pewni, że po wejściu na niego nie będziecie się nudzić. JA TAM ZOSTAJĘ I NIE ZAMIERZAM SZYBKO Z NIEGO ODCHODZIĆ :)

 

Polecam w 1000 procentach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...